Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Wolfenstein: Youngblood

Rekomendowane odpowiedzi

To nie spoiler ale np, do pewnych interakcji potrzeba 2 osób i jeśli ja chce otworzyć drzwi a boto siostra stoi obok w pokoju i nie robi nic to sorry :mad2:

chcieli co op mogli zrobić coś jak "a way out" a nie takie jaja. Dobrze, że dostałem grę do gpu inaczej byłbym zły

 

moj nick w tym laucherze youknowsedri jesli ktos chce pograc to jestem dzisiaj dostepny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś był zainteresowany grą, to nie sposób było nie wiedzieć. Youngblood nie było inaczej promowane niż jako gra kooperacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie spoiler ale np, do pewnych interakcji potrzeba 2 osób i jeśli ja chce otworzyć drzwi a boto siostra stoi obok w pokoju i nie robi nic to sorry :mad2:

chcieli co op mogli zrobić coś jak "a way out" a nie takie jaja. Dobrze, że dostałem grę do gpu inaczej byłbym zły

 

No to niezła kupa z tego co piszesz to gra jest w ogóle niegrywalna w "singlu" :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Order to był przypadek. Oni kompletnie nie czują formuły i co z nią zrobić.

 

I na tym zakończę bo w końcu się dorobię bana. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Order to był przypadek. Oni kompletnie nie czują formuły i co z nią zrobić.

 

To smutne że dobre pomysły wychodzą im tylko przez przypadek :(. New Order tchnęło sporo świeżości do serii, niepotrzebnie kombinują z czymś co świetnie im wychodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, że przez przypadek. Bo już Kronikami Riddicka, które są jeszcze lepsze niż New Order, udowodnili, że potrafią robić świetne gry, mają na nie kreatywne pomysły oraz potrafią je wdrożyć.

Problemem jest to, że chyba nie do końca wiedzieli, w jakim kierunku podążyć z serią i co stało za sukcesem New Order, bo samo dobre strzelanie to za mało. New Colossus jest idealnym przykładem, że więcej nie zawsze oznacza lepiej. Ta gra od podstaw została źle zaprojektowana: począwszy od projektu lokacji, przez kompletnie niezbalansowanie pod kątem filmowości i samej rozgrywki, a skończywszy na przekroczeniu wszelkich granic w scenariuszu, z najbardziej idiotycznym zwrotem akcji, jaki chyba widziałem w grach na czele. :E Patrząc, jak długo im zeszło na drugiej części, to wręcz musiały być jakieś problemy produkcyjne albo była niespójna wizja gry, bo nawet "gry w grze" jest w niej dużo mniej niż w New Order (a żeby nie było za mało, to wypchali grę zbędnym, pobocznym "śmieciem" pokroju nudnego zdejmowania oficerów), które było z kolei dobrze zbalansowane pod tym względem, podobnie jak Riddick.

 

I Youngblood nie ma z tym nic wspólnego. Twórcy gry po prostu chcieli odpocząć od głównej serii, dając sobie jednocześnie więcej czasu na trzecią pełnoprawną część (i przemyśleć, co z nią zrobić). I wbrew pozorom może to zaprocentować, zwłaszcza jeśli przyjęli sobie do serca korepetycje, jak projektować lokacje, od Arkane Studios. :E Sami zresztą przyznali, że w trzeciej części zajdą zmiany i maja zamiar pobawić się formułą, więc miejmy nadzieję, że wyciągną właściwe wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie:

  1. The VG247 review – a spinoff that doesn’t quite live up to the previous games
  2. IGN – 6.5
  3. PC Gamer – 79/100
  4. Game Informer – 8.5
  5. Destructoid – 6
  6. Guardian – 4/5
  7. COGconnected – 69/100
  8. Worth Playing – 8
  9. Attack of the Fanboy – 3/5
  10. TrustedReviews – 4/5
  11. USgamer – early impressions
  12. GamesBeat – early impressions
  13. Ars Technica – no score
  14. XGN [Dutch] – 8
  15. Everyeye.it [italian] – 8.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak IGN daje 6 to juz musi być naprawdę źle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Youngblood jak na Id Tech przystało chlipie Vram jak opętany i karty z 4GB zaliczają wymiękł przy max detalach, lekko tekstury się zetnie i będzie dobrze.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i ten bot chyba ogarnia lepiej a łatek nie było do tego widzę, że tutaj też lepiej sprawdza się pełny ekran w oknie niż full screen.

Główne bohaterki przypominają mi prawdziwe nastolatki więc to im się udało do tego strzelanie na plus no i są swastyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Youngblood jak na Id Tech przystało chlipie Vram jak opętany i karty z 4GB zaliczają wymiękł przy max detalach, lekko tekstury się zetnie i będzie dobrze.

Chyba jeszcze mało testów. Tutaj im wyszło całkiem ok jak na dzisiejsze czasy.

 

_id1564057568_343178.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Steam jest demo, zobaczę przed zakupem, czy da się grać solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mech, nie da się zagrać solo w demo, trzeba mieć kogoś do coopa i trzeba się zalogować na konto Bethesda.net.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie spoiler ale np, do pewnych interakcji potrzeba 2 osób i jeśli ja chce otworzyć drzwi a boto siostra stoi obok w pokoju i nie robi nic to sorry :mad2:

 

 

Grałem 6 godzin. Ani razu bot siostra się nie zawiesiła i działa jak trzeba

 

 

Jak ktoś chce trochę taniej niż sklepowo to niedługo będę miał kod jak mi przyślą za RTXa, więc jak ktoś chętny to niech pisze na PW.

Edytowane przez MAR89TUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To nie tak, że przez przypadek. Bo już Kronikami Riddicka, które są jeszcze lepsze niż New Order, udowodnili, że potrafią robić świetne gry, mają na nie kreatywne pomysły oraz potrafią je wdrożyć.

 

 

Kroniki Riddicka to była mądra i wciągająca gra. Pamietam ze bardzo mi się podobała ale miałem problemy z kompem i nie mogłem jej nigdy przejść do końca.. No ale teraz stworzyli jakiś durny co-op. Chyba nie mają już pomysłu na normalnego prawdziwego singla. A szkoda. Ja niestety jestem co raz bardziej wymagający i oczekuje chociaż dobrą fabułę. A tu jej nie ma.. eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, trzeba mieć zaproszenie od znajomego, który ma jakiś buddy pass - Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło zamówione pudło, otwieram a tam tekturowa "płyta" z kluczykiem na Bethesda.Net :E

 

Nieważne Wolf i tak kupiony z myślą o co-op, znajomy już od rana maltretował czy kurier dojechał

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło zamówione pudło, otwieram a tam tekturowa "płyta" z kluczykiem na Bethesda.Net :E

Cze go się spodziewałeś 10 DVD? :E

 

Ja kupię za jedyną sensowną cenę 20zł. cool.gif

 

Próbowałem to demo ale jakiś buddy pass jest potrzebny, co za bez sens.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze go się spodziewałeś 10 DVD?:E

 

 

Próbowałem to demo ale jakiś buddy pass jest potrzebny, co za bez sens.

Chociaż jednego, symbolicznego, no to dostałem z tektury :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jednego, symbolicznego, no to dostałem z tektury :E

Powinni na karcie SD dawać, 32GB dzisiaj to grosze są. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było kupić na konsole tam zawsze jest prawdziwa płyta :E i nawet z tego co tam gdzieś czytałem działa w 60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na Steam dużo złych opinii - czyli wyszła kaszana :P. Dobrze, że nieinteresuje się tym tytułem. Ja chcę prawdziwego Wolfensteina! A nie jakieś popłuciny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up Sam nie spodziewałem się cudów, ale z pierwszych opinii graczy jednak jest zdecydowanie gorzej niż zakładałem. Jak wyjdzie RT to za kilka miesięcy za 40-50pln może ogram z ciekawości.

 

No i co że jest?

Jest wiele gier gdzie pliki były nieakualne na premierę i trzeba wszystko sciągać. Np Division 2

No i nic po prostu jest płyta :E a ty jesteś właścicielem gry.

 

A co do drugiej części:

Oprócz gier multi każdą single można odpalić prosto z płyty bez ściągania i patchy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Brakuje mi porządnych FPS`ów z dobrą lub bardzo dobrą fabułą. Jedynie co mi przychodzi do głowy to Metro Exodus.. A tak to bieda.. Chyba że o jakies grze zapomniałem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up Sam nie spodziewałem się cudów, ale z pierwszych opinii graczy jednak jest zdecydowanie gorzej niż zakładałem. Jak wyjdzie RT to za kilka miesięcy za 40-50pln może ogram z ciekawości.

 

 

No i nic po prostu jest płyta :E a ty jesteś właścicielem gry.

 

A co do drugiej części:

Oprócz gier multi każdą single można odpalić prosto z płyty bez ściągania i patchy.

 

Chyba chciałeś napisać jak będzie za 20zł bo za 50 to już teraz można kupić

 

Ja kupię za jedyną sensowną cenę 20zł. cool.gif

 

Albo jak będą rozdawać za darmo w bundle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...