Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Wolfenstein: Youngblood

Rekomendowane odpowiedzi

E tam ograć będzie można, ale tak samo jak z Wolfem 2 kilka miesięcy po premierze gdy gra będzie w dobrym promo.

Jak wyłączę dźwięk i napisy to może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay over story, a że gameplay nowych Wolfów bardzo spoko jest, w bliższej lub prawdopodobniej dalszej przyszłości łyknie się.

 

PS. Fajna muza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee bez B. J. to już ma Wolfensteina tylko w nazwie, to tak jak by zrobić Duke Nukem bez Księcia.

 

Nie powiedzieli, że go nie będzie, tylko, że zaginął? Odszedł? Może go znajdą i będzie grywalną postacią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dodatek do gry i ma tyle wspólnego w wolfensteinem ile Primal miał z Far Cryem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzieli, że go nie będzie, tylko, że zaginął? Odszedł? Może go znajdą i będzie grywalną postacią?

Po samym tytule można spokojnie wywnioskować, że nawet jeśli tak się stanie to przez większość gry będziemy grać córkami.

 

Kurde. Dalej jestem zły na tą serię jak można było po udanym reboocie tak spierdolić 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Dalej jestem zły na tą serię jak można było po udanym reboocie tak spierdolić 2.

A mi dwójka podobała się bardziej, niż reboot. Za to tego badziewia nie tknę, bez B.J. Blazkowicza to już nie będzie Wolf. Może potem zrobią trzecią część i co? Będziemy grać 60 letnim BJ-em? Thanks, but no thanks.

 

Nie oni pierwsi i nie ostatni.

 

Doom pewnie następny.

Patrząc na gameplaye Dooma Eternal to tego się spodziewam, przecież to wygląda jak map pack + grappling hook + parę kosmetycznych zmian. Again, thanks, but no thanks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TNO był bardzo dobry. Rozgrywkowa rzeźnia priorytetem jak w Doom'ie przy tym mając bardziej rozbudowaną historię.

Do 2 to się dorwali chyba ludzie od Andromedy bo ilość niepotrzebnego bełkotu poraża.

 

Doom 2 wygląda tak jak ma wyglądać. Solidny szkielet na nowej mapie z usprawnieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom 2 wygląda tak jak ma wyglądać. Solidny szkielet na nowej mapie z usprawnieniami.

Doom: Eternal, Doom 2 był 25 lat temu wydany. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwał, jak zwał - wiadomo o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loot shootery cacy, kontynuacja soczystego single w postaci Doom Eternal - fuj, znowu to samo, bez usprawnień, bez zmian... Wolfenstein: NC - fuj, po co cokolwiek zmieniali, trzeba było dać nowe mapki,a resztę zostawić jak w jedynce! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loot shootery cacy, kontynuacja soczystego single w postaci Doom Eternal - fuj, znowu to samo, bez usprawnień, bez zmian... Wolfenstein: NC - fuj, po co cokolwiek zmieniali, trzeba było dać nowe mapki,a resztę zostawić jak w jedynce! :E

Nie. Doom i Eternal cacy. Wolf TNO też cacy, NC fuj, a tutaj to już nie fuj tylko :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://www.pcgamer.com/wolfenstein-youngblood-will-have-dishonored-like-open-ended-level-design/

 

Talking to executive producer Jerk Gustafsson, Official PlayStation Magazine revealed in its June 2019 issue (Issue 162), that while the campaign is "lighter" in both tone and campaign length, developing the game alongside Dishonored developer Arkane Studios means "the amount of gameplay time is greater" because of its "open-ended structure".

 

“I think players will see a lot of similarities to level design in the Dishonored games, so in that sense it can be a little bit different as an experience but it can be for the benefit of the game, especially when it comes to finding different ways of approaching a combat scenario or a mission in general," Gustafsson said

Zupełnie przeoczyłem informację, że przy developingu pomaga Arkane Studios, najlepsi level designerzy w branży. I pomagają w tym, w czym są najlepsi.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech im ktoś z postaciami i dialogami pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie zachęca ten trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziewie na 20h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Old Blood fajne czuć klimat RTCW, Wolfa 3D i Spear of Destiny, a tutaj nic nie czuć, 0 klimatu, nie ma pocisków Blzakowicza itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie można wiecznie wracać do zamku wolfenstein i ciągle wałkować to samo, Ubi robi jeszcze dziwniejsze rzeczy z serią Far Cry, moim zdaniem dobrze jest czasem wpuścić trochę świeżego powietrza do serii która ostatnimi laty pojawia się dość często, to niewątpliwie będzie eksperyment, kolejny zresztą po Rage 2, grę robi Arkane Studios a nie MachineGames będzie to mini sandbox nastawiony na co-opa, sporo zmian, zobaczymy jak to wypali, rozczarowanych mogę uspokoić, Wolfenstein 3 już się robi i będzie to klasyka z Blaskowitzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już całość przeszedłeś?

Tyle by poczuć klimat dawnych Wolfów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 60zł to nie szkoda nawet jak gra się nie spodoba.

Old Blood kupiłem za 15zł, 60zł to można na lepsze rzeczy wydać które się podobają, a nie na grę która się nie podoba. boink.gif fuck logic :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie można wiecznie wracać do zamku wolfenstein i ciągle wałkować to samo, Ubi robi jeszcze dziwniejsze rzeczy z serią Far Cry, moim zdaniem dobrze jest czasem wpuścić trochę świeżego powietrza do serii która ostatnimi laty pojawia się dość często, to niewątpliwie będzie eksperyment, kolejny zresztą po Rage 2, grę robi Arkane Studios a nie MachineGames będzie to mini sandbox nastawiony na co-opa, sporo zmian, zobaczymy jak to wypali, rozczarowanych mogę uspokoić, Wolfenstein 3 już się robi i będzie to klasyka z Blaskowitzem.

Jeśli to robi Arkane, to może faktycznie wyjdzie z tego coś fajnego. Bo New Colossus po świetnych Old Blood i New Order to tak jakoś średnio mi się podobał, choć nie powiem że był zły, np. etap z Hitlerem w kosmosie albo jazda na panzerhundzie były super :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkane to też nie jest gwarant ideału. Pierwszy Dishonored mnie jednak porwał bardziej niż 2. Dodatek do 2 był mocno przeciętny za to Prey całkiem ciekawy.

Mnie 2 zniechęciła na tyle mocno, że tutaj dodatkowo z wyłączeniem Blazkowicza kompletnie mi się to nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...