Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diamante

Cztery problemy z nowym komputerem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam cztery problemy aktualnie.

Jeden to te nieznanie urządzenia w menedżerze urządzeń pokazane na screenshocie. Próbowałem instalować sterowniki od chipsetu, ściągałem narzędzie od intela do automatycznego wyszukiwania braku sterowników to nic nie wykrył. Sciągałem liczne sterowniki ze strony gigabyte i nic nie pomaga, nie wiem co zrobić. Biosa zaktualizowałem do najnowszej wersji i bez zmian. Jak żyć?

Drugi to taki, że czasem przy włączeniu komputera robią się odwrócone kolory, cały zielony ekran. Dopiero restart komputera pomaga i wraca to do normy, aczkolwiek tak być nie powinno.

Trzeci to taki, że bardzo ciężko wejść do biosa (nie ma tego ekranu wejściowego płyty głównej żeby kliknąć to f12). A jak kliknę przy czarnym ekranie to czarny ekran trwa w nieskończoność. Natomiast gdy nie kliknę nic przy czarnym ekranie to komputer normalnie się włącza.

Czwarty problem to taki, że literki są lekko rozmazane, tak jakby rozjeżdżające się w małych literkach kolory rgb, coś na kształt pryzmatu. Na zdjęciu widać też te rozmazane literki i nie wiem co robić. help.

 

Specyfikacja:

GoodRam GoodRam 16GB (2x8GB) 2400MHz CL15

Gigabyte Gigabyte B360M-DS3H /intel B360, LGA1151/

Intel Intel Core i5-8400 /2.8GHz, 9MB, LGA1151, BOX/

SilentiumPC SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2

SilentiumPC SilentiumPC Regnum RG2 (Pure Black)

SilentiumPC SilentiumPC Vero L2 500W Bronze

Gigabyte Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB DDR5 192bit (1797/8008)

 

Nie mogę wstawić w kodzie htmla zdjęć dlatego daję linki bezpośrednio do screenów:

 

rozjeżdżające litery 1

 

rozjeżdzające litery 2

 

nieznanie urządzenia

 

P.S. wybaczcie za jakość zdjęć piszę ten post bez dostępu do komputera, wykorzystuje te, co zrobiłem telefonem. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co chodzi.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

P.S.2 Jak zły dział to proszę o przeniesienie i przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...