Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Oskar1987

Karta graficzna - gry

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić karte graficzna (uzywana) mam budżet 180zł chciałbym karte graficzna na której pogram w fortnite Na 720p wstabilnych 60fps i niskich poniewaz mój monitor wyświetl 720p.

 

Zapomniałem dopisać jeszcze aby kartą nie pobierala dużo prądu. Jak przyjdzie duży rachunek za prąd rodzice mnie zabija. Specyfikacja i5 7600 3.5ghz 4ramu ddr4 2133mhz Ale dokupuje w najbliższym czasie drugie 4 zasilacz silentium pc vero L2 500w.

 

Zapomniałem dopisać jeszcze aby kartą nie pobierala dużo prądu. Jak przyjdzie duży rachunek za prąd rodzice mnie zabija. Specyfikacja i5 7600 3.5ghz 4ramu ddr4 2133mhz Ale dokupuje w najbliższym czasie drugie 4 zasilacz silentium pc vero L2 500w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Tym budżecie to szukaj gtx 650, w tej rozdzielczości da rade a pobór prądu bardzo mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200zł=Gtx 750/ti

 

Za 250zł masz używanego gtx 660 lub hd 7850...

 

Karty z dodatkową wtyczką pobierają zwykle wiecej prądu ale nie na tyle żeby rachunki gwałtownie wzrosły... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra 450 2gb vram ddr3 w jakim stopniu można porównać do gtx 750

 

Gts 450 sory pisze z telefonu

 

Znalazłem ofertę na allegro licytacje GIGABYTE GeForce GTX 750 1GB OC Nikt nie licytuj cena wywolawcza to 150zł czy karta jest wartą tej ceny czy opłaca się licytować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 750 1GB dobra opcja ale nie sądzę, że kupisz za 150 zł

ewentualnie trochę słabsza ale i tańsza karta radeon hd 7770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...