Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Falok

[4000zł]Laptop do okazjonalnych gier, programowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję czegoś za około 4000 zł, z programowania dużo nie wymagam, jedynie by klawiatura była okey

A z gier to jakieś słabsze tytuły do pogrania w drodze lub na uczelni, w domu mam PC, ale laptopa chcę głównie wykorzystywać do programowania i mieć go cały czas pod ręką

Przede wszystkim nie chcę niczego z "gamingowym" wyglądem, bo to wygląda obrzydliwie

Najlepiej jakby było coś koło 15 cali

Może być bez systemu

oraz, żebym nie załamał się wpół niosąc jakieś ciężkie bydle

 

Moje propozycje:

Acer Aspire 7

 

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz opisać dokładniej jakie to gry ? Może się okazać ze nie potrzebujesz GTX 1050 tylko MX150 a wtedy to zupełnie inne modele do wyboru.

 

Dell Inspiron G3 i5-8300H/8GB/256/Win10 GTX1050 - 3699 zł

Najnowszy 4 rdzeniowy 8 wątkowy procesor Core i5-8300H, 8GB najszybszej obecnie montowanej pamięci, tj DDR4 2666MHz ( z wolnym slotem do dołożenia drugiej kości), 256GB SSD na m2 z możliwością zamontowania dysku SATA, matowa matryca FullHD IPS + GTX 1050. Wydzielona klawiatura numeryczna - na pewno Ci się przyda do programowania.

 

Dream Machines G1050Ti-15 i5-8300H/8GB/512 GTX1050Ti - 4099zł

To samo co wyżej ale GTX 1050Ti, dodatkowo dysk to 512GB na PCI-e czyli najszybsze możliwe rozwiązanie. Podświetlana klawiatura + wydzielona cześć numeryczna.

 

I tak jak mówiłem, jeśli okazałoby się że wystarcza Ci MX150 ( ja na tej karcie grałem nawet w PUBG, Fortnite spokojnie też dawał rade, tymbardziej LOL itp), to:

ASUS VivoBook S15 S510UN i7-8550U/8GB/512+1TB MX150 - 3899zł

 

Świetny procesor Intel Core i7-8550U, 8GB z wolnym slotem na przyszłość, aż 512GB SSD m2 + 1TB zwykłego HDD. Waga to tylko 1,70kg, aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura z wydzieloną częścią numeryczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś dobry model lecz z tego co pisali na innym forum dostępność w lipcu.

 

Z ciekawych modeli z nowym procesorem dostaniesz, dość długo oczekiwany

Dell Inspiron G3 i5-8300H/16GB/256+1000/Win10 GTX1050 4299 zł.

Matryca FULL HD IPS, solidne wykonanie, podświetlana klawiatura, dwa dyski wewnątrz laptopa, duża liczba złączy, dobra kultura pracy, dobry serwis gwarancyjny od Della.

 

Alternatywa ASUS TUF Gaming FX504GE i5-8300H/8GB/256+1TB/Win10 4199 zł.

Jest to nowy model od Asus, solidne wykonanie, przywita matryca IPS, podświetlana klawiatura, procesor 8 generacji. Dość dobry stosunek ceny do konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wolałbym się specjalnie nie ograniczać, chociaż najbardziej wymagające polecą na PC

Preferowałbym coś z nowym procesorem

Wybrałeś dobry model lecz z tego co pisali na innym forum dostępność w lipcu.

Według sklepu jest dostępny, ale to nie wiadomo, trzeba by zadzwonić i się spytać

 

Ten Dell wygląda ciekawie, ale mało można o nim znaleźć (albo ja jestem ułomny)

 

A w Asusie odrzuca mnie ta czerwień

 

Który może się lepiej sprawować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell to nowy model znajdziesz anglojęzyczne wstępne testy, na pewno charakteryzuje się nowym wykonaniem oraz dobrą kulturą pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer Aspire 7 i5-8300H/16G/120+1000/Win10 GTX1050 FHD

Podobny model do tego z pierwszego postu, z tym że jest tu słabsza karta graficzna GTX 1050, ale za to laptop ma już 120GB dysk SSD. Reszta podzespołów jest taka sama i obejmuje procesor i5-8300H, 16GB pamięci i 1TB HDD. Design jest stonowany, klawiatura ma białe podświetlenie. Ten laptop obecnie jest w dobrej ofercie z możliwością uzyskania 3-letniej gwarancji.

[/url]Wydajnościowo to poziom w/w Aspire 5 podzespoły są praktycznie identyczne. i7-7700HQ będzie na poziomie i5-ósmej generacji. W N580VD może podobać się kolor inny niż czarny. Laptop ten jest też stosunkowo lekki, gdyż waży ~2kg. Klawiatura ma białe podświetlenie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...