Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fisrysik

Problem z atualizacjami windowsa 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z aktualizacjami windowsa 10, problem polega na tym że za każdym razem jak go aktualizuje to zacina mi się na 20-30% komputer muszę resetować odcinając go od zasilania ponieważ nic innego nie mogę zrobić. Po zresetowaniu idzie dalej, ale problem się powtarza przy 80-100%, trochę mnie to irytuje oraz boję się że w końcu za którymś razem może się system posypać tracąc przy tym wszystkie dane. Miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie aktualizacje mogą trwac nawet 3 godz

Chodzi o to że "kółko" które się kręci podczas aktualizacji zatrzymuje się i nie chodzi. Ostatnio jak szedłem spać włączyłem aktualizacje i zostawiłem na noc, rano jak się obudziłem było 25%, a "kółko" się nie kręciło. Dodam jeszcze że system stawiałem na nowo i to nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przeskanowałbym dysk w poszukiwaniu błędów i sprawdził ogólnie jego stan.

Do tego odłączyłbym wszystko co jest podłączone pod USB zostawiający tylko mysz i klawiaturę. Jeżeli masz inne karty rozszerzeń lub podłączone inne peryferia to też odłącz.

Ogólnie najlepiej jak na czas aktualizacji zostają tylko mysz klawiatura, monitor, kabel sieciowy i głośniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przeskanowałbym dysk w poszukiwaniu błędów i sprawdził ogólnie jego stan.

Do tego odłączyłbym wszystko co jest podłączone pod USB zostawiający tylko mysz i klawiaturę. Jeżeli masz inne karty rozszerzeń lub podłączone inne peryferia to też odłącz.

Ogólnie najlepiej jak na czas aktualizacji zostają tylko mysz klawiatura, monitor, kabel sieciowy i głośniki.

[/q

Do tego co wymieniłeś mam podłączony jeszcze tylko mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...