Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

VirtuaBoy

Resident Evil 2 Remake Gameplay

Rekomendowane odpowiedzi

Może to było wiele lat temu, ale grałem namiętnie w RE2 na PS1, nawet przechodziłem tę grę na czas (oboma postaciami), ale przedstawionych scen z remake'u nie kojarzę. Więc albo to jest gra inspirowana RE2 (czyli zarys "fabuły" z oryginału w nowej oprawie i dokręconymi cutscenkami oraz nowymi lokacjami) albo moja pamięć tak szwankuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to było wiele lat temu, ale grałem namiętnie w RE2 na PS1, nawet przechodziłem tę grę na czas (oboma postaciami), ale przedstawionych scen z remake'u nie kojarzę. Więc albo to jest gra inspirowana RE2 (czyli zarys "fabuły" z oryginału w nowej oprawie i dokręconymi cutscenkami oraz nowymi lokacjami) albo moja pamięć tak szwankuje :E

Dokładnie. Nie licząć jednak tej "innej" gry to klimat jest niesamowity :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to było wiele lat temu, ale grałem namiętnie w RE2 na PS1, nawet przechodziłem tę grę na czas (oboma postaciami), ale przedstawionych scen z remake'u nie kojarzę. Więc albo to jest gra inspirowana RE2 (czyli zarys "fabuły" z oryginału w nowej oprawie i dokręconymi cutscenkami oraz nowymi lokacjami) albo moja pamięć tak szwankuje :E

Nie pamiętasz, bo nie ma już industrial camera tylko over the shoulder więc wszystko kompletnie inaczej się ogląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętasz, bo nie ma już industrial camera tylko over the shoulder więc wszystko kompletnie inaczej się ogląda

w demie był tylko wycinek gry i jedyne co mi świtało to hol posterunku i ta sala wewnętrz, gdzie była zagadka z kłódkami przy biurku. Aż z ciekawości obczaję na YT oryginał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycja obowiązkowa :thumbup:

 

Dokładnie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie pięknie będziemy za pewne czekali jeszcze na re 3 =DDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...