Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafuska69

LG aktualizacja oprogramowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam telefon LG k10 420n z androidem, ciagle w powiadomieniach wyświetla mi sie komunikat "LG aktualizacja oprogramowania" wiem wiem już że warto to zrobic ale moje pytanie jest czy ja musze to zrobic? Czy ja moge to poprostu ignorowac? Nie chce robic tej aktualizacji bo slyszalem ze cosmoze pojsc nie tak. Czy jezeli jej nie zrobie to nic sie nie stanie i dalej bede mogl uzytkowac tel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli teraz telefon działa Ci prawidłowo, to nie musisz robić aktualizacji, ale powiadomienie będziesz dostawał. Co do samej aktualizacji - poszukaj w internecie co daje ta konkretna aktualizacji (po change-logach) i dowiesz się, czy warto ją robić. Rzadko się zdarza, żeby aktualizacja popsuła telefon, tym bardziej jeśli robisz ją poprzez OTA (czyli ściągając przez WiFi bezpośrednio na telefon).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz wyłączyć aktualizacji oraz powiadomień o niej w opcjach?

Ja tam robiłem i robię, żadnych komunikatów bo fon ma zakaz wyszukiwania aktualizacji i wogole informowania mnie o czymś takim. ;)

Ręcznie co jakiś czas sprawdzam czy coś się pojawiło, pełna kontrola nad wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszędzie to tak działa - czasem funkcji sprawdzania aktualizacji nie da się wyłączyć, albo nawet jak się da to i tak za jakiś czas wyskoczy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...