Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xSnax

GTX 1050 TI

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, będę kupował GTX 1050 Ti tylko nie wiem z jaką kartą niereferencyjną, myślałem nad MSI Gaming X i Asus OC a może jakaś inna ? która była by najlepsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza możliwa. Te karty są ciche, bo się w ogóle nie grzeją. Sam mam MSI z jednym wentylatorem i nie pamiętam czy kiedykolwiek miałem cichszą kartę a miałem już z kilkanaście:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda, różnice są na tyle subtelne, że nie warto pompować w najdroższe konstrukcje. ale jak już bardzo chcesz mieć znaczek niereferenta kojarzącego się z modelami z hardkorowym gamingiem, to może https://www.x-kom.pl/p/357483-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-gtx-1050-ti-oc-4gb-gddr5.html Nie najdroższy, a spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

830 za 1050ti ja pierdziu, taniej mozna na allegro 1060 kupić, najlepsza będzie ta najtansza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda, różnice są na tyle subtelne, że nie warto pompować w najdroższe konstrukcje. ale jak już bardzo chcesz mieć znaczek niereferenta kojarzącego się z modelami z hardkorowym gamingiem, to może https://www.x-kom.pl...-4gb-gddr5.html Nie najdroższy, a spoko.

 

Nie za bardzo mi się podoba ten zotac :D

A tak pomiędzy MSI a Ausem nie ma znacznej różnicy ? Z tego co wiem to MSi jest chyba chłodniejsza a za to ASUS nie ma radiatorów na pamięciach i sekcji zasilania nie wiem czy to jest duży minus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie kupisz będziesz zadowolony, wszystkie 1050 Ti są chłodne i ciche - z czystym sumieniem mogę polecić mojego Asusa - zależało mi na absolutnej ciszy, wyrwałem go w miarę sensownych pieniądzach w sierpniu. Warto śledzić Alledrogo, ostatnio np. za 570zł poszła EVGA http://allegro.pl/evga-gtx-1050ti-i7404724043.html ogólnie sensowne używki na gwarancji kupisz za ok 650zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup lepiej 1060 3-6GB albo GTX970/980.

Najtaniej chyba wyrwie Radeona RX470.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup lepiej 1060 3-6GB albo GTX970/980.

Najtaniej chyba wyrwie Radeona RX470.

 

Chętnie bym kupił ale nie mam takiego budżetu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A boisz sie używanego sprzętu?

 

 

Nie, właśnie 1050 ti mam zamiar używanego kupić ;) 

 

Czego nie kupisz będziesz zadowolony, wszystkie 1050 Ti są chłodne i ciche - z czystym sumieniem mogę polecić mojego Asusa - zależało mi na absolutnej ciszy, wyrwałem go w miarę sensownych pieniądzach w sierpniu. Warto śledzić Alledrogo, ostatnio np. za 570zł poszła EVGA http://allegro.pl/ev...7404724043.html ogólnie sensowne używki na gwarancji kupisz za ok 650zł.

 

Mam swojego MSI GTX 660 i przez długi czas karta mi służyła do tego ładna i chłodna i się zastanawiam czy się rozstawać z MSI, mógłbym kupić Asusa w fajnych pieniądzach od kumpla na gwarancji i tak sam nie wiem po specyfikacji mało się różnią:

 

 

Asus:

 

Taktowanie rdzenia w trybie boost [MHz]           1506

 

 

            Taktowanie pamięci [MHz]          7008

 

MSI:

 

Taktowanie rdzenia w trybie boost [MHz]           1493

 

 

            Taktowanie pamięci [MHz]          7108

 

 

Obie karty się różnią ale wydaje mi się że różnica jest jakieś 1FPS tylko nie wiem na kogo korzyść czy jest ważniejsze taktowanie rdzenia czy pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy w fajnych pieniadzach

 

550 zł za ASUSA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 550 zł na prawdę warto, ja sprzedałem po sąsiedzku swojego msi 1050ti za 600 zł (obniżyłem klientowi) i nie czekałem nawet dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bierz tego asusa, one wszystkie maja jednakowa wydajnosc +-1,2 fpsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wezmę tego Asusa ale jak ktoś by z forum miał od MSI i sprzedał by za 600 zł to piszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 550 zł na prawdę warto, ja sprzedałem po sąsiedzku swojego msi 1050ti za 600 zł (obniżyłem klientowi) i nie czekałem nawet dnia

Ale gest.

 

Ile ty masz gosciu kasy?

Może GTX780 kupisz jak sie nie boisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gest.

 

Ile ty masz gosciu kasy?

Może GTX780 kupisz jak sie nie boisz.

 

Moze jest mocna ale stara architektura i brak gwarancji wiec wole 1050 ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI Gtx 1050ti pełen komplet, gwarancja do listopada 2019, pamięci Samsunga można wykręcić do końca skali MSI Afterburnera 1000Mhz za 630zł + kw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...