Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

badej25

Kamera sportowa + samochodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wybieram się na wakacje nad morze, żeby upamiętnić wyjazd planuję kupić kamerkę. Dodatkowo chcę używać ją jako kamerkę samochodową.

Przyznam szczerze, że może tylko 10% z jej używalności będzie wykorzystywana "ekstremalnie" (nurkowanie) lub też na rowerze, głównie będzie wykorzystywana jako kamerka samochodowa (wiadomo cały rok wykorzystuję się samochód).

 

Budżet, raczej do 1000 zł - chodzi bardziej o stosunek cena - jakość. Nie chcę kupować GoPro bo to głównie za markę się płaci, gdzie kamerki z Chin są o połowę tańsze a podobnie dobre.

Najlepiej z akcesoriami (wodoszczelność, montażowe części na rower itp.)

Czas do września więc mogę zamówić z Chin.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście poszedłem w połowę Twojego budżetu i mam GitUp Git2. Ma tryb samochodowy, praktycznie klon Go-Pro, więc akcesoria mogę spokojnie podpinać. Jakość? Za tą cenę jest wg. mnie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zastanawiam się nad:

- SJCAM SJ7

https://www.morele.net/kamera-lamax-sjcam-sj7-star-black-action-sj7black-1406584/

Lub tak jak wyżej kolega napisał

- GitUp Git2

https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-sportowa-gitup-git2-pro

 

I teraz pytanko, co jeszcze trzeba dokupić? Żeby już był komplet na montaż w samochodzie, na nurkowanie (do kilku metrów), do robienia "selfików", do jazdy na rowerze.

Mam rozumieć że jakąś kartę pamięci, ale jaką? Ktoś może zlinkować? :( niestety ja zielony w tym temacie :(

 

Pzodrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...