Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

onyxx

Xbox One vs S. Czy warto jeszcze kupić zwykłego Xbox'a?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam takie pytanie czy warto jeszcze kupić zwykłego xboxa one? Wiem, że lepiej S i jeszcze lepiej X ale pytanie czy warto tego zwykłego? Cena do mnie przemawia. Czy jest taka duża różnica w wydajności ? Jakby ktoś odpowiadał mi na to pytanie to proszę z argumentami a nie bo lepsze i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły nadal działa wiec jak tanio używkę to warto. Wersja S ma lekko podkręcony procesor i kilka innych drobnych zmian, w tym zmieniony jest trochę pad, którego bez dodatkowego nadajnika można używać na PC. Wersja X jest do gry w 4K i ma wydajność mocnego PC, z GPU 6tflopsow. W grach fhd masz większa płynność. Wszystko zależy od ceny i twoich potrzeb względem fhd lub 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz TV 4k to tylko One S bo ma skalowanie do 4k. Jak TV FullHD to można myśleć o starej wersji, ale odradzam, bo jest duża i ciężka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam telewizora 4k. Monitor który nawet nie ma full hd i czasami podłącze pod telewizor. Myślę nad tym S, jak widziałem to niektóre gry lepiej działają niż na zwykłym.

 

A, że jest duża i ciężka to dla mnie słaby argument ale dobra :P

 

Miałem rok temu S, i nawet na tym monitorze grając byłem zadowolony. Ale różnica ceny jest 200 zł i się zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xbox ma jeden plus, kodi :D , a tak to tylko tytuły multi platformowe, exuw prawie nie ma, i tak mam xboxa one s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam eSke do sprzedania. ESka jest znacznie ladniejsza i zgrabniejsza od zwyklej wersji. I mlodsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym starej wersji nie kupil, niby minimalnie lepsze bebechy ale niektore gry z 720p chodza juz w 900p, do tego lepszy pad, konsola ladniejsza, cichsza. odtwarzac 4k. dla mnie warto doplacic i mozna kupic konsole na gwaranjci. stare wersje raczej nie na gwaranjci nie kupisz. nowe S idzie kupic za 700-750zl z olx na gwarancjo 2lata. wydaje mi ie jak na te czasy to psi pieniadz za konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym starej wersji nie kupil, niby minimalnie lepsze bebechy ale niektore gry z 720p chodza juz w 900p, do tego lepszy pad, konsola ladniejsza, cichsza. odtwarzac 4k. dla mnie warto doplacic i mozna kupic konsole na gwaranjci. stare wersje raczej nie na gwaranjci nie kupisz. nowe S idzie kupic za 700-750zl z olx na gwarancjo 2lata. wydaje mi ie jak na te czasy to psi pieniadz za konsole.

 

Odkopałeś temat ;)

 

Ale jak już do dodam swoje 3 grosze odnośnie zwykłego i S'ki (bo rok temu zmieniłem zwykłego na S'ke - i był to błąd).

 

Stara wersja ma jedną wadę (o ile masz TV 4K) - bo nie obsługuje 4K. A cała reszta to zalety - cięższy, ale za to o wiele cichszy i mniej się grzeje. Wykonanie pada również lepsze, lepszej jakości plastik i lepiej spasowany (nie trzeszczy tak jak ten z S'ki) przy mocnym ściskaniu. A jak będziesz chciał to pada z S'ki sobie dokupisz (bo dodatkowy bluetooth jest wykorzystywany do łączenia z PC/smartfonem a nie z konsolą).

Lepszym procesorem niema co się sugerować bo kopa żadnego grom nie daje (zobacz testy na YT digitalfoundry) - wszystko na granicy błędu pomiarowego - bo raz 1-2fps więcej ma S'ka a raz zwykły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem posiadaczem xbox one s i jestem z konsoli bardzo zadowolony ale minimalnie jest głośniejsza od xbox one ale to wcale nie przeszkadza w graniu :D:cool:

 

Jest test w pclab który wszytko wyjaśnia https://pclab.pl/art71164.html

 

Większość zna ten temat ale warto go przypomnieć :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...