Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kalekowaty

drukarka laserowa - kilkanascie kartek rocznie

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję kupić jakąś drukarkę laserową mono do 250zł, drukował będę kilkanaście kartek na rok(dosłownie). Nie musi mieć żadnych bajerów typu wifi, może być używana. No i żeby toner nie kosztował drugie 250zł.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy przy tak małym 'przebiegu' nie opłaca się bardziej atramnetowa. Pamiętam że pare lat temu przy wymianie drukarki sprawdzałem temat i laserowa opłacała się tylko przy duzej ilości wydrukow. No chyba że ostatnio się coś zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy tak rzadkim druku atramentowa będzie mi zasychać, a nie mam zamiaru w rok kupywać 3 albo 4x tuszu żeby wydrukować pare kartek

 

p.s

zamówiłem brothera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wybór z tym Brotherem. Oryginalny toner nie kosztuje miliona a ta Brother HL-1210WE jest bardzo kompaktowa. Jak kupiłeś w jakimś oficjalnym sklepie - tak jak x-kom, to zarejestruj zakup na stronie producenta, aby odebrać wydłużenie gwarancji do 3 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atramentowa to już lamus, a co do laserowej, kupujesz proszek za 10zł sypiesz i dalej lecisz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w tym przypadku całkiem nieźle może sprawdzić się ten model: Brother DCP-J315W , co ważne ma WiFi więc jak dla mnie jest to duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@3Dprint.pl Brother DCP-J315W to Produkt wycofany ze sprzedaży. :tse::glaszcze:

 

Nowy Brother DCP-T310, DCP-T510W, DCP-T710W.

Brother DCP-J100, DCP-J105.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...