Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nexusxd8

Zestaw do gier

Rekomendowane odpowiedzi

75hz ma niezależnie od karty. Zestaw nie jest zły, jak taki wybrałes to pewnie będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedociągnięć nie widzę. Raczej kwestia przesunięć funduszy ale nie chce ci już zamieszania wprowadzać, bo zestaw jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOJA PROPOZYCJA

 

Ja bym to tak złożył. Bierzesz monitor z FreeSync to weź GPU od AMD. Zobacz sobie na YouTube i poczytaj jak wiele daje ta technologia. Będziesz miał 0 problemów z przycięciami obrazu czy lagiem na myszce w przypadku grania z vsync.

Ewentualnie jak masz budżet do 4600 to można pomyśleć jeszcze o lepszym SSD lub dorzuceniu coolera na CPU.

Jak jesteś zainteresowany złożeniem zestawu, to piszesz w zamówieniu. W X-Kom bardzo fajnie składają komputery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie problem tylko mam wyznaczone ok 4500-6000

 

4600*

To wziąłbym płytę MSI Z370 pro za 440zł i podkręcił RAMy przez XMP do 3000-3200mhz, do tego lepszy SSD Plextor M8 na MLC za 460zł https://www.x-kom.pl/p/335166-dysk-ssd-plextor-256gb-m2-pcie-m8peg.html

Reszty bym nie zmieniał.

Freesync przy 75hz coś by dał ale mnie RX580 zmęczył na tyle, że go nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...