Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

arek czarek

Jaka karta graficzna ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

proszę o pomoc

Mam dość stary komputer

Zasilacz master cooler g550

Procesor amd fx 8350 (8x4 gHz)

Płyta gigabyte ga 76 lmt s2

Ram 8 gb ddr3 (1333mHz)

Karta radeon 6850 1 gb

Dyks ssd

 

Nie jestem graczem , mam dość niewiele czasu ale chciałbym czasem wieczorkiem zagrać w gta 5 i wiedźmina 3 w 50-60 klatkach i „wysokich” ustawieniach w 1080 p .

Nie chcę przebudowywać komputera (zmieniać procesorów płyt itd) a jedynie wymienić kartę graficzną. Czy jeśli kupię gtx 1060 w wersji 3 gb zagram na „wysokich” w wyżej wymienione gry ? , a może kupić gtx 1060 6 gb jeśli nie będzie problemów z płyta główną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050 ti lub używana 960 4gb to max. 1060 Będzie się nudzić przy twoim procesorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050 ti lub używana 960 4gb to max. 1060 Będzie się nudzić przy twoim procesorze

 

1050 ti jak widzę jest w cenie 900 zł a gtx 1060 są od 1000 zł. W rankingach czytałem że 1060 jest znacznie wydajniejsza kartą . Naprawdę jest sens abym kupił 1050 ti ? aż tak mój procesor wpłynie negatywnie na 1060 ?

ewentualnie co inni sądzą? proszę o pomoc :)

chciałbym zagrać w tego wiedźmina na co najmniej 50 fps ..:) na "wysokich" inwestując max 1000 zł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1060 jest bardziej opłacalna ze względu na relacje cena/wydajność.

Ale przy tym procesorze nie wykorzystasz jej w 100%...

Jeżeli planujesz upgrade reszty komponentów to gtx 1060 jak najbardziej w porządku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W emag masz gtx1060 3GB inno3d compact za 899zł. W tej chwili najbardziej opłacalna karta na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki chłopaki za odpowiedź :) chyba faktycznie kupię polecaną gtx 1060 za 900 zł :) hmm ciekawe jak będzie wyglądać sytuacja z fps ami w wiedźminie i gta 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki chłopaki za odpowiedź :) chyba faktycznie kupię polecaną gtx 1060 za 900 zł :) hmm ciekawe jak będzie wyglądać sytuacja z fps ami w wiedźminie i gta 5 :)

Przy ustawieniach wysokich bardzo dobrze, szczególnie w Wiedźminie 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu z hd 6850 to bedzie wzrost o jakies 300%. W wiedzmia to zagrasz na ultra bez hw w 60 klatkach. W miatach mozesz miec mle spadki, ale zle nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...