Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Caesar2468

Google Chrome - ERR_TIMED_OUT

Rekomendowane odpowiedzi

Po przesiadce na Z170, chociaż nie wiem czy to jest źródłem problemu ale wtedy to się zaczeło, po instalcji Win 10 na nowym dysku z nowymi gratami.

 

Problem polega na tym że przy próbie wejścia na większość stron przez google chrome wyskakuję o taki błąd :/

 

22c1bea25556f.png

 

 

Działają pojedyncze strony np. WBK, Battlelog, WP i parę innych przy reszcie wyrzuca taki błąd jak wyżej.

 

 

Dodatkowo przy włączonym chromie mniej więcej co 2 - 3 minuty na 15 - 20 sekund komputer łapie totalnego freaza poza dźwiękiem, tzn. obraz zacina się na wszystkich monitorach, myszka nie reaguje, co dziwne dźwięk gra dalej, nie zależne czy to z filmy na yt czy odtwarzacza z windowsa, po tych 15 - 20 sekundach wszystko wraca do normy i tak co parę minut, przy wyłączonym chromie nic takiego nie występuje.

 

Przez jakiś czas myślałem że to problem z grafą ale później doszedłem do wniosku że to nie ma sensu bo przy wyłączonym chromie to nie występuje.

 

Po przekopaniu internetu zauważyłem że ERR_TIMED_OUT w chromie to dosyć popularny problem i przerobiłem dosłownie wszystko co innym niby pomagało od zmiany DNS'a na 8 8 8 8 / 8 8 4 4, po miliony komend w CMD, zmiany ustawień w chromie, re - instal chroma itp.

 

Re - instal windowsa pomógł... do czasu... no właśnie do czasu kwietniowej aktualizacji... 1803 o ile się nie mylę. Po tej aktualizacji problem wraca i gdyby nie to że na starszej wersji nie mogę zainstalować Premiera Pro to by mi to nie przeszkadzało i siedziałbym sobie na starszej wersji windowsa no ale...

 

 

Na wcześniejszej platformie (x79) z czymś takim się nie spotkałem mimo że też miałem zaktualizowanego win 10, chociaż nie wiem czy jest to do końca problem z hardwearem bo nie trzyma to się kupy... przynajmniej wg mnie.

 

 

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić ? może ktoś miał taki problem albo podobny i udało mu się to naprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...