Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rivo

Urządzenie wielofunkcyjne (druk A3, skaner) dla grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

potrzebuję drukarki A3 + skanera, prowadzę jednoosobową działalność zajmującą się grafiką.

Raz na jakiś czas potrzebuję wydrukować coś dla klienta (lub samemu sobie roboczo projekt, żeby powiesić na ścianie i się mu przyjrzeć),

do tego mam czasem do zeskanowania kilka dokumentów. Do drukarni latać z każdą pierdołą mam już dość, więc zastanawiam się od dłuższego czasu nad urządzeniem wielofunkcyjnym. Zależy mi przede wszystkim na jakości wydruków, wifi i niskim koszcie eksploatacji.

Mogę dołożyć ponad budżet, jeśli rzeczywiście będzie warto (wiadomo też, że przy tej kwocie nie oczekuję cudów ;) ).

Ilość kopii na minutę i tego typu wskaźniki raczej nieistotne, bo mowa tutaj o raptem kilkunastu wydrukach miesięcznie (niby mało, ale jak się podliczy koszta w drukarni oraz czas stracony na latanie to powinno mi się w 1-1.5 roku zwrócić i tak).

 

Czy jest coś wartego uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konica Minolta to dobre ale cena drogie.

Urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolor i A3, no i 4x cena drogie.

 

 

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe kolor i A3 jest tani np model HP OfficeJet Pro 7740.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...