Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hafexo

Dodatkowy SSD 250gb Sata

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry.

 

Z racji że dyski ssd mają teraz naprawdę fajne ceny, pomyślałem że dokupię sobie drugi na magazyn.

Jako główny nadal będzie mój MX200

 

Myślałem nad A-Data Su-800, można go dostać za 275 zł już

Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wyżej microna lub Goodram irdm Pro 2gen 240gb na MLC 270zl w x-kom promocja komponenty, jeżeli jeszcze trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile znasz przypadków uszkodzenia na danych na skutek retencji w codziennie używanym komputerze? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marny pomysł, drogi i niebezpieczny.

 

Do szukania w google "retencja SSD", np.: http://forum.pclab.pl/topic/1184579-Wytrzyma%C5%82o%C5%9B%C4%87-dysku-SSD/page__view__findpost__p__14450862

 

Potrzebuję to na rzeczy codziennego użytku bo na obecne standardy 256 gb to po prostu dla mnie za mało lol. Parę gierek, system, biblioteka muzyki i mam zapełnione. Od przechowywania danych to mam dwa dyski twarde 3tb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile znasz przypadków uszkodzenia na danych na skutek retencji w codziennie używanym komputerze? :P
A co mu poleciłeś? Zewnętrzny. No i odpowiadałem na "magazyn" a to zwykle zewnętrzne. Ja takie potrafię podłączać nawet po 3 miesiącach. W ogóle 256 GB na magazyn to pomysł dziwny, ale jak wyżej widać, że ma magazyny po 3 TB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mu poleciłeś? Zewnętrzny.

Nie, to oferta w której kupujesz zestaw: zwykły, wewnętrzny SSD SATA 2.5 calowy + obudowę SATA USB3. To już od kupującego zależy co zrobi z jednym i drugim.

W tej cenie nawet bez obudowy USB się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Dyski HDD są trwalsze jako magazyny od SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyski HDD są trwalsze jako magazyny od SSD.

 

No co ty nie powiesz

 

Potrzebuję to na rzeczy codziennego użytku bo na obecne standardy 256 gb to po prostu dla mnie za mało lol. Parę gierek, system, biblioteka muzyki i mam zapełnione. Od przechowywania danych to mam dwa dyski twarde 3tb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozbieraj do 500GB. Wrzucisz sobie tam na spokojnie sporo gierek, a tak 250GB zaraz zapchasz i będziesz kolejnego szukał.

 

Na muzykę nie marnowałbym SSD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adata to słaby dysk lepszy jest GOODRAM PRO https://www.x-kom.pl/p/415086-dysk-ssd-goodram-240gb-25-ssd-mlc-irdm-pro-gen2.html kości MLC i 60 miesięcy gwarancji

albo większy BIWIN https://www.x-kom.pl/p/398141-dysk-ssd-biwin-480gb-25-sata-a3-series-mlc.html kości MLC z kodem kibicujemy-naszym 30 zł taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...