Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

IceMajor2

Problem z panelem przednim i tylnim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Podłączyłem dzisiaj głośniki do panelu tylniego oraz słuchawki do panelu przedniego, problem jest taki, że dźwięk jest w słuchawkach i nie mam opcji przełączenia tego dźwięku na głośniki, chyba, że odłączę słuchawki. Chciałbym, aby słuchawki i głośniki były oddzielone od siebie w Windowsie, tak abym normalnie mógł zrobić sobie hotkey'a na przełączanie się miedzy nimi w dowolnym momencie. No, ale kombinuję i kombinuję, ale nawet opcja "Oddzielenie wszystkich gniazd wejścia jako niezależnych urządzeń wejścia" nie pomaga. Jeśli ktokolwiek z Was ma jakiś pomysł, jak rozwiązać ten problem, to byłoby miło, gdyby się tutaj podzielił. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dopiero, że opcja "Oddzielenie wszystkich gniazd wejścia jako niezależnych urządzeń wejścia" jest przypisana tylko i wyłącznie do urządzeń nagrywania, czyli mikrofonów - nie głośników, słuchawek etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#2 Nie powinno tak być. Zasadniczo powinno pojawić się "2nd" urządzenie w zakładce odtwarzanie.

I nie wiem jak na zasadzie hotkeyów chciałbyś przełączać... no właśnie co? Domyślne urządzenie w systemie? Urządzenie odtwarzające w odtwarzaczu?

Może po prostu wyciąg sobie przedłużkę jack na biurko, do tego obok oba kable do przełączania, i w ten sposób też można, jeśli nie dogadasz się z ustawieniami panela Realteka, żeby odpowiednio reagował po np. wpięciu urządzenia we front, i żeby z tego leciał dźwięk. To się wydaje dość optymalnym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...