Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chmoloddl

Laptop 4000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje laptopa do gier do 4000zl. Moim jedynym wymaganiem jest 17 cali, zalezy mi na wiekszym wyswietlaczu. Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W tej cenie z większych modeli MSI GV72 i7-7700HQ/8GB/1TB GTX1050Ti 3949 zł

Matryca FULL HD o dobrym pokryciu kolorów lecz jest to matryca TN, dobra kultura pracy, cicha praca układu chłodzenia, chłodny, stabilna praca pod obciążeniem, podświetlana klawiatura dla graczy, łatwy dostęp do podzespołów, przyjemne głośniki. Dwa dyski wewnątrz laptopa. GTX1050ti to najwydajniejsza grafika jaką dostaniesz z 17 calowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to warto pomyśleć o Lenovo Legion Y520-15 i7-7700HQ/8GB/256 GTX1060 4199 zł

Matryca FULL HD IPS matowa, wygodna podświetlana klawiatura, procesor 4 rdzeniowy 7 generacji Kaby Lake, dobre głośniki od Harman (firma od JBL), USB Typu C, bardzo dobrze rozmieszczone porty, dysk SSD M2 PCIe NVMe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo konkretna i interesujaca mnie oferta. Chyba sie zdecyduje. Dziekuje bardzo za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo konkretna i interesujaca mnie oferta. Chyba sie zdecyduje. Dziekuje bardzo za pomoc!

 

Y520 wcale nie ma lepszej matrycy niż GV.W podobnej cenie co Y520 są:

ASUS FX503VM-E4069 i7-7700HQ/8GB/1TB GTX1060

oraz

MSI GL62MVR i7-7700HQ/8GB/1TB GTX1060 IPS

Oba mają matrycę podobną do tej w Y520, a zostały wyposażone już w pełnego GTX'a 1060 z 6GB pamięci. Nie mają co prawda dysku SSD, ale za to jest wolne miejsce m.2. W przypadku Y520 nie ma natomiast zestawów montażowych dla dysku SATA, są one trudno dostępne oraz dosyć drogie (jak już się pojawią).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto dolozyc te 300 i zainwestowac w 6gb wersje karty? A i czy warto dokupic ten najmniejszy dysk ssd np? Bo z tego co wiem gry zainstalowane na dysku ssd szyybciej sie laduja. Tyle korzysci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz dołożyć to więcej pamięci vram mogą przydać się na przyszłość do gier.

SSD możesz dokupić zawsze w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto dolozyc te 300 i zainwestowac w 6gb wersje karty? A i czy warto dokupic ten najmniejszy dysk ssd np? Bo z tego co wiem gry zainstalowane na dysku ssd szyybciej sie laduja. Tyle korzysci?

6GB starczy na dłużej. SSD wydajności w grach nie dodaje, ale na system i programy warto go mieć-jest to jednak inny komfort korzystania z komputera.Tak jak napisał Czekoladka: SSD i pamięć to elementy które można wymienić/dołożyć w przyszłości.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...