Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xexy

[3500-3800zł]Laptop dla dziewczyny(studia/internet/gry)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam laptopa dla dziewczyny za ok. 3500-3800zł. Trochę jestem do tyłu z nowościami w temacie laptopów, więc proszę o pomoc Was :).

Ma on głównie służyć do internetu, filmów i czasem do pogrania w jakieś gierki(głównie simsy, LoL, ale jakieś nowsze tytuły też się trafiają więc niech będzie gotowy również na większe wyzwania).

Najlepiej żeby ekran był przynajmniej 15 cali. Jako, że to laptop dla dziewczyny to dobrze by było gdyby nie wyglądał typowo "gamingowo", chociaż wiem, że to dosyć ciężkie zadanie bo sam próbowałem coś szukać, ale bez większych efektów.

Dysk HDD + SSD(128GB spokojnie wystarczy). Mógłby mieć podświetlana klawiaturę, ale nie jest to "must have". Matowa matryca również mile widziana. Jeżeli z systemem to może być lekko ponad budżet.

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Acer Swift 3 i5-8250U/8GB/256/Win10 MX150 FHD

 

Najnowsza i5 (4 rdzenie, 8 wątków), 8GB ram i MX150 (więc już całkiem spoko gpu, nawet do nowszych gier), 256 SSD i windows 10 na pokładzie.

Bardzo fajnie wykonany i ładny laptop, który na pewno spodoba się kobiecie. 15 calowa matryca IPS.

No i cena fajna - poniżej zakładanego budżetu.

 

Jeżeli jednak mają być bardziej wymagające gry to ASUS VivoBook Pro 15 N580VD i5-7300/8GB/512/Win10X

Tutaj już GTX1050, więc gpu spokojnie ogarniające najnowsze produkcje. i5 tutaj z serii HQ (4/4). Plusem jest też duży dysk SSD na m2.

W dalszym ciągu zostajemy przy "delikatnym" designie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnowiony model Acer Aspire 7 i5-8300H/8G/240+1000/Win10 GTX1050Ti FHD 3999 zł

Matryca FULL HD matowa IPS, solidne aluminiowe wykonanie przy tym stonowany design nie jest typowo gamingowy, podświetlana klawiatura na biało wygodna ładnie komponuję się z czarną obudową laptopa, dwa dyski wewnątrz laptopa duża wygodna dysk SSD na system i najważniejsze programy, HDD na dane oraz projekty, przyzwoite głośniki jak na laptop, system w cenie koszt system to 400-500 zł. Plusem jest uczciwy stosunek ceny do wydajności. Nowy procesor 8 generacji.

 

Alternatywa również z procesorem 8 generacji lecz stajnia Dell

Dell Inspiron G3 i5-8300H/8GB/256+1000/Win10 GTX1050 3899 zł

Matryca FULL HD IPS, ciekawy design dla mnie lekko stonowany choć niektóre osoby widzą w nim gaming, dwa dyski wewnątrz laptopa, procesor 8 generacji, system w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja by brał:

Acer Aspire 7 i5-8300H/8G/240+1000/Win10 GTX1050Ti FHD

Póki jest w takiej cenie. Wersja bez Ti, jest tylko o 100zł tańsza:

Acer Aspire 7 i5-8300H/8G/240+1000/Win10 GTX1050 FHD

Natomiast wersja z mniejszym (120GB) dyskiem SSD i 1 TB HDD oraz GTX'em 1050Ti jest droższa: scratchhead.gif

Acer Aspire 7 i5-8300H/8G/120+1000/Win10 GTX1050Ti FHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cena Acera 1050Ti  z 256SSD podskoczyła o 150zł kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej jest to na tyle niska różnica między GTX1050 że warto dołożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...