Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jekbe

Potrzebne tło pulpitu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie poszukuję tła dla mojego pulpitu. Rozdzielczość ekranu to 1280x720. Chcę jednak, jeśli to możliwe, aby tło miało cykl dnia i nocy w czasie rzeczywistym, a aktualna pora była czytana z naszego zegara w systemie. Coś na wzór nowego pulpitu z maca. Czy jest coś takiego możliwe, a jeśli tak to można coś takiego gdzieś pobrać, lub dało by się rozszerzyć o pory roku? Od razu mówię, że mam win 10 home.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie interesuję się, ale chyba chodzi ci o tzw zmieniacza pulpitu - walpaper changer - programów dużo, ale czy znajdziesz, żeby rozróżniał pory nie wiem; poszukaj pod walpaper changer, wallpaper changer for 10, itp; rozdzielczość ewentualnie dostosuje, tzn zmniejszy

 

normalnie takiemu programowi wskazuje się folder, z którego ma brać obrazki - może są takie że można wskazać 2 foldery i odpowiednio pory doby, itd - nie spotkałem, ale też nie szukałem specjalnie; normalnie ustawia się tylko, co jaki czas ma zmieniać

 

o ile mi wiadomo 10 ma tzw wallpaper slideshow, więc może nie potrzebujesz programu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak w temacie poszukuję tła dla mojego pulpitu. Rozdzielczość ekranu to 1280x720. Chcę jednak, jeśli to możliwe, aby tło miało cykl dnia i nocy w czasie rzeczywistym, a aktualna pora była czytana z naszego zegara w systemie. Coś na wzór nowego pulpitu z maca. Czy jest coś takiego możliwe, a jeśli tak to można coś takiego gdzieś pobrać, lub dało by się rozszerzyć o pory roku? Od razu mówię, że mam win 10 home.

 

W czasie rzeczywistym,raczej nie znajdziesz chyba że sam sobie ustawisz zmianę tapet.Zainteresuj tym

mam i nic lepszego nie znajdziesz,jest o wiele ciekawsze niż to,o czym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...