Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TheWolFReturnS

Dzielenie ekranów a dźwięk?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy podczas dzielenia ekranów, pc rozdzieli również dźwięk?

Dokładnie chodzi mi o podział między grą na monitorze wpiętym pod dvi (z dźwiękiem na słuchawkach usb), a np filmem który leci na drugim monitorze z glosnikami, wpiety pod hdmi.

Czy da się to zrobić?

Jeśli tak, komputer rozdzieli to sam, czy wymaga to "specialnej" konfiguracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze wiem to podzielisz obraz, ale nie podzielisz dźwięku. Chyba, że się mylę, ale nie spotkałem się z tym nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze wiem to podzielisz obraz, ale nie podzielisz dźwięku. Chyba, że się mylę, ale nie spotkałem się z tym nigdy.

 

Właśnie ja sam nie wiem jak to działa, jeśli się nie da kupię drugi monitor tylko pod dvi ale to mogłoby być niezłe rozwiązanie ? moja mogłaby np oglądać film, a ja miałbym spokój ?

 

Z tego co pamiętam między dwa urządzenia odtwarzania dało się chyba rozdzielić poszczególne aplikacje (np głośniki w aux i słuchawki w usb) ale jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tak zrobić. Większość gier nie pozwoli na wybranie osobnej karty dźwiękowej i puści audio na domyślną, ale za to większość programów do odtwarzania filmów pozwala na wskazanie w opcjach, gdzie ma lecieć dźwięk. Wybierzesz wtedy inną kartę i powinno działać.

Nie licz jednak, że źródło samo się przełączy w programie w zależności od tego, na którym ekranie jest dane okno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tak zrobić. Większość gier nie pozwoli na wybranie osobnej karty dźwiękowej i puści audio na domyślną, ale za to większość programów do odtwarzania filmów pozwala na wskazanie w opcjach, gdzie ma lecieć dźwięk. Wybierzesz wtedy inną kartę i powinno działać.

Nie licz jednak, że źródło samo się przełączy w programie w zależności od tego, na którym ekranie jest dane okno :)

Dzięki wielkie? większość gier ma tę opcję (nowych) widzą nawet dokładnie moje HyperX-y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...