Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adasiu

Pytania dot. Kamer IP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dwie kamery IP, ciężko powiedzieć jakie to są firmy, jakieś chińskie podróbki w każdym razie.

 

działają na RTSP i ich działające adresy to:

rtsp://192.168.1.22:555/11

rtsp://192.168.1.10:554/user=admin_password=tlJwpbo6_channel=1_stream=0.sdp?real_stream

 

(ONVIF też obsługują zdaje się)

 

Są to stare kamerki które wymagały do obsługi przez stronkę pluginu ActiveX, został on usunięty z większości przeglądarek więc teraz mam problem.

 

Chciałbym po pierwsze nie obsługiwać ich przez internet explorera na windows 10 bo to trochę profanacja.

Po drugie udało mi się te kamerki uruchamiać w różnych programach np IP Cam Viewer albo ispy/agent, ale tutaj pojawia się taki problem, że nie mogę w tych programach uruchomić jednocześnie jednej kamerki na kilku komputerach - a przez internet explorera da się, to ma coś z protokołem UDP związanego? Czy te programy działają tylko po TCP i dlatego działa tylko jeden naraz? Nie znam się na tym zbytnio tylko coś tam o tym poczytałem...

 

Także wszelkie pomysły mile widziane, mam dwie kamerki i chciałbym w jednym miejscu programie lub przez stronkę je uruchomić, żeby działały na kilku komputerach jednocześnie i żeby nie używać do tego IE.

Skoro działa jednocześnie na kilku komputerach przez IE to nie rozumiem czemu przez te programy nie chce (w ispy agent nawet da się streamy ustawić na UDP ale to i tak nie pomaga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...