Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LustVanGoth

Tablet do 1500-2000 tysiecy

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam tabletu do ogladania anime i filmow w czasie jazdy do pracy :) pamiec nie musi byc duza moze byc 32gb wazne by byl szybki bo teraz mam google nexus 7 1st gen i wkurza mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego ten tablet ma być, jak ma kosztować 1,5-2 mln? Z platyny?

W tej cenie szukałbym jabłkowych, androidowe zaczynają mulić po jakimś czasie tak czy siak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc z drewna byle byl szybszy niz moj obecny i nie wiem gdzie widzisz miliony ale to sa tysiace moj panie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc z drewna byle byl szybszy niz moj obecny i nie wiem gdzie widzisz miliony ale to sa tysiace moj panie :)

 

1500-2000 tysięcy to 1,5 - 2 miliony. Takie rzeczy to były na matematyce w podstawówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc z drewna byle byl szybszy niz moj obecny i nie wiem gdzie widzisz miliony ale to sa tysiace moj panie :)

Jak nie rozumiesz co piszę, to się doucz, bo pytasz o radę, a jak ją dostajesz, to nie wiesz o czym mowa - jabłkowe czyli do firmy Apple, konkretnie iPady. W zależności od tego jaki preferujesz wymiar (bo nie raczyłeś tego napisać) możesz kupić wersję zwykłą lub mini (bo pro chyba wyjdzie za drogo). O błędzie matematycznym w tytule wytłumaczył ci już kolega wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze mialem stwierdzona dysgrafie i dysortografie i problemy z nauka matematyki przez mikro uszkodzenia w mozgu wiec troche luzu chlopaki :) pojde na inne forum bo tu widze cienko w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To (mialem stwierdzona dysgrafie i dysortografie i problemy z nauka matematyki przez mikro uszkodzenia w mozgu) pewnie przez oglądanie anime... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troll? Śmieszne wymagania co do tabletu względem zastosowania i te tysiące xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze mialem stwierdzona dysgrafie i dysortografie i problemy z nauka matematyki przez mikro uszkodzenia w mozgu wiec troche luzu chlopaki :) pojde na inne forum bo tu widze cienko w tym temacie

 

i dysmózgowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...