Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Damian12344

Gwarancja w laptopie Acer.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno kupiłem Acera Nitro 5. Chciałem skorzystać z cashbacku, wypełniłem formularz na ich facebooku. Tydzień minął nie dostałem ani pieniędzy ani żadnego maila od nich wiec postanowiłem sam się odezwać. W odpowiedzi na mojego maila dostałem informacje, ze numer seryjny laptopa musi byc fizycznie wycięty z pudełka ponieważ jest to obowiązkowe w tej promocji i bez tego nie otrzymam cashbacku. No ok wyciąłem numer seryjny wysłałem

im w odpowiedzi i do dzisiaj brak odpowiedzi i pieniędzy :D.

 

1) Czy jeżeli bym chciał teraz oddać laptopa na gwarancje to mi go przyjmą? Czy nie będą chcieli przyjąć jak zobaczą przyklejony numer seryjny do pudełka?

2) Mogę jeszcze liczyć na ten cash back czy najzwyczajniej mnie oszukali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie raz trwa nawet kilka miesięcy. Jeśli spełniłeś warunki i wziąłeś udział w oficjalnym programie to dostaniesz kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko nic nie ma do gwarancji. Więc gwarancja jest jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie acer’a wyczytałem taki podpunkt w warunkach gwarancji:

‚Uszkodzony produkt powinien byc dostarczony do wskazanego przez Gwaranta punktu serwisowego w oryginalnym opakowaniu fabrycznym wraz z dowodem zakupu. Gwarant nie ponosi odpowiedzialnoœci za ewentualne uszkodzenia powstałe w czasie transportu produktu do punktu serwisowego’

 

Ewentualnie dokleje ten wycięty kawałek pudełka do kartonu, chyba do tego się nie przyczepia. Numer seryjny jest na pudełku, a z laptopa tez gdzieś można go odczytać? Chodzi mi o to żeby nie zarzucili mi, ze dokleilem ten kawałek z innego pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam numer seryjny powinien być na laptopie więc to żaden problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuje za odpowiedz. Skorzystam jeszcze z tego tematu i zapytam się o jeszcze jedno. Posiadam laptopa acera nitro 5, zapomniałem wziąć ładowarki z domu a wyjechałem za granice i tutaj na miejscu mam dwie ładowarki jedna firmy trust 70W, druga oryginalna od jakiegoś asusa 90W. Czy ładując laptopa używając jednej z tych dwóch wymienionych ładowarek uszkodze laptopa bądź baterie? Oryginalna ładowarka która leży w domu ma 130W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...