Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartekja

Co pierwsze : gtx 1050, czy i5 3470s ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do dyspozycji 600 zł i chciał bym sobie kupić gtx 1050 i i5 3470s, lecz nie wiem co wpierw kupić. Pieniądze dostane dopiero za około 3 mies.

Póki co gram głównie csgo-lol.

Obecnie mam pentium g640 ze nie działającym 1 rdzeniem (nie da się naprawić, zakładałem temat już 3 razy i nic nie działa) i intel HD graphics

Co najpierw kupić procesor czy gpu? A może poczekać i w tym samym czasie kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor najpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw cpu.

 

Edit a czemu akurat 3470s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz ogólnie budżet bo zakładam że i5

To około 200zł a grafika +-500zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz ogólnie budżet bo zakładam że i5

To około 200zł a grafika +-500zł?

Budżet mniej więcej taki. chcę jeszcze ramy dokupić, ale to na koniec. A i5 3470s, bo mam słaby zasilacz i chce zaoszczedzic na pradzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używanego gtx1050 kupisz za 450-470zl, ten CPU ok. 250zl, razem 700zl. Najpierw CPU, a jak dozbierasz 100zl to od razu GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa, że te znikanie rdzeni to wina płyty głównej i w następnym procku będzie to samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło panie...

To już lepiej to wszystko sprzedać i próbować od nowa coś złożyć na nowym

 

G4560

H110

+ jakiś ram na DDR4 8gb

Całość +-500zł

 

Jeżeli chodzi o kartę to najlepiej czekać na okazję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Siemka, Mam takie pytanie, co w obecnej sytuacji bardziej opłaca się kupić, LG C3 42 czy AW2725DF   LG C3 obsługuje 4k i można go kupić już za 3600zl  AW2725DF obsługuje 1440p i jest droższy , kosztuje 4000zl.   Obecnie mam komputer który nie jest gotowy do grania w 4k, ale też trochę bez sensu płacić więcej za monitor który teoretycznie jest gorszy, bo obsługuje mniejsza rozdzielczość. A z tego co słyszałem LG C3 radzi sobie ze skalowaniem obrazu do 1440p bardzo dobrze. 
    • Jaki masz system operacyjny? W10/W11 czy jakiś inny? Intel i225-v to niestety śmieć jak większość kart powyżej 1Gb... To, że Intel puścił coś takiego na rynek pokazuje jedynie jakie mają podejście do swoich klientów.
    • witam,   Kupilem lcd della na allegro jako nowy. Na stronie della po sprawdzeniu nr seryjnego, pokazuje mi ze ze zakup odbył sie 27.02.2024 we Francji. Nie wiem jak wejsc do menu serwisowego aby zobaczyc liczbe godzin przepracowanych. Zainstalowałem Dell Display Manager ale nie wyświetla się żadna konsola gdzie mógłbym polecenie:     Przez konsole cmd windows nie potrafię uruchomic pliku .exe albo on nie działa tam  Model to s3422dwg. Toby  oznaczało ze podochodzil ze zwrotu albo naprawy, czy moze sprzedawca tam go kupil a nastepnie sprowadzil do Pl? pozdrawiam
    • Niektórych może zainteresuje moja opinia jako osoby, która nigdy wcześniej nie grała w jakiegokolwiek "Finala". Nie sądzę aby liczba platform miała jakiekolwiek decydujące znaczenie w kwestii wyników sprzedażowych tej gry. Pobrałem sobie demo FF VII Rebirth i powiem szczerze, że się odbiłem. Już od samego początku nie było swego to nazwijmy rodzaju "chemii" a ciut później tzn jak trafiłem do wioski, było jedynie gorzej. Nie podszedł mi zarówno sam projekt gry jak i strona techniczna. W mojej opinii ten tytuł jest strasznie archaiczny, całość przypomina mi 20-25 letni projekt z odświeżoną grafiką. Być może trzeba być wieloletnim fanem tej serii lub po prostu wielbicielem japońszczyzny ale w moje gusta ta gra nie trafiła. Jutro chcę jeszcze sobie pobrać demo FF XVI ale jeśli w tym wypadku też się odbiję to po prostu będę wiedział, że to nie jest seria dla mnie. Jeśli macie jakieś pytania to oczywiście pytajcie śmiało
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...