Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cinek395

GTX 1070 FE

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się obecnie nad zakupem nowej karty i mój wybór padł na GTX 1070 Founders Edition bowiem ma najlepsza cenę ze wszystkich 1070. Mam jednak pytanie do użytkowników czy ta karta nie grzeje się za bardzo oraz czy nie hałasuje jak boeing przy starcie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Jest gorąca i nie jest tak cicha jak porządne chłodzenia autorskie. Producent przewiduje pracę w takich temperaturach więc ci to wisi.

Wg mnie najlepsza kultura pracy wśród chłodzeń tego typu. Spokojnie możesz brać.

 

 

Widzę używki 1070 już po 1300-1400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1070 FE jest całkiem sympatyczna.

miałem - było ok.

 

to nie WF3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie za ciepło, zawsze możesz zrzucić nieco napięcia za pomocą Afterburnera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg noise testy są ok ale i tak najważniejsze jak głośna jest podczas normalnego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj ręcznie ustawiane były RPM na różne prędkości. Przy 100% ta karta miała(by) poniżej 60*C na GPU.

 

Wystarczy lekki undervolt plus automat i karta będzie cicha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na automacie bez uv było ok - a temperatury jej wcale nie zabijały i nigdy nie spadały takty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wszystkie opinie.

Jeszcze chciałbym się dowiedzieć czy duża róznica jest między 1070 a 1070 TI i czy waszym zdaniem dorzucenie tych 150 zl faktycznie zapewni że będę miał dłużej wydajną w grach kartę czy jednak jest to zbędny wydatek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście dzieli Cie tylko 150 zł to bez zastanowienia brałbym 1070 Ti, nie ma tutaj takiej różnicy przy której można było by mówić być albo nie być, ale parę klatek będziesz do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...