Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WhiteBee

Brak obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 2 dni temu kupiłem kartę graficzną GTX 1050ti STRIX 4gb od kolegi na 3 letniej gwarancji do 20 lutego 2021. Problem jest taki, że potrzebowałem z takiego niebieskiego wejścia od monitora pod tą karte przejściówke, znalazłem podłączyłem ją i na początku nie było obrazu z zakręconymi śrubkami a jak je poluzowałem na normalnym włożeniu to sie uruchomiło. Nastepnego dnia chciałem przełożyć komputer na biurko, aby nie wciągał kurzu ale było za ciasno i dałem go sprowrotem na dół. Po podłączeniu tak jak wczesniej nic sie nie działo nie było obrazu, próbowałem też normalnie pod płyte podłaczyć ale to samo. Jak wyciągnąłem karte to ekran sie odpalił a jak sporwrotem włożyłem to juz to samo było. Co teraz z tym zrobić czy to wina przejściówki czy jak bo niby obraz powinien sie wyświetlać nawet bez podłączonej karty bezposrednio pod płyte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby się odpalił z pod płyty to musisz w biosie ustawić,chyba że tak masz...sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby się odpalił z pod płyty to musisz w biosie ustawić,chyba że tak masz...sprawdź.

Znaczy ja staram sie odpalić z karty ale nie ma obrazu gdy ją wyciągne to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podczas uruchamianie próbowałeś wejść do biosu?...czasami tak jest że jak uruchamiasz system to nie masz obrazu a jak uruchamiasz bios to masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po określeniu "niebieskie wejście" zgaduję, że chodzi ci o port vga i tutaj raczej przejściówka nie styka... ogólnie te przejściówki vga bywają problematyczne przy konwersji na dvi lub hdmi (ciężko trafić dobry egzemplarz) i w tym przypadku radze poszukaj kabla dvi->vga na allegro - tylko nie najtańsze badziewie, ale coś ze średniej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co mu kabel jak pewnie z monitora mu takie coś wychodzi (widać staroć)...najwyżej podepnie pod telewizor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po określeniu "niebieskie wejście" zgaduję, że chodzi ci o port vga i tutaj raczej przejściówka nie styka... ogólnie te przejściówki vga bywają problematyczne przy konwersji na dvi lub hdmi (ciężko trafić dobry egzemplarz) i w tym przypadku radze poszukaj kabla dvi->vga na allegro - tylko nie najtańsze badziewie, ale coś ze średniej półki.

Oby to było to bo jak nie to mnie szlak trafi jak bym 2 raz karte zla kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co mu kabel jak pewnie z monitora mu takie coś wychodzi (widać staroć)...najwyżej podepnie pod telewizor.

Raz mi aie odpalilo na tym monitorze jak od nowa wszystko podlaczylen to juz nie stykalo mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś wejść w bios czy nie...bo widzę odpisujesz na jakiś tam post a prosta czynność do wykonania i nie można się dowiedzieć...potrzebujesz pomocy czy nie?...szkoda mojego czasu,może ktoś inny go znajdzie.Mogę tylko napisać że miałem podobny problem że komputer się uruchamiał a obrazu nie było (nawet nie napisałeś czy system wstał a obrazu brak czy wcale) a co ciekawe jak podłączyłem do telewizora to ten problem nie występował...pomogła chyba instalacja sterów na czysto po uprzednim użyciu DDU do odinstalowania...to tyle w temacie mam do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś wejść w bios czy nie...bo widzę odpisujesz na jakiś tam post a prosta czynność do wykonania i nie można się dowiedzieć...potrzebujesz pomocy czy nie?...szkoda mojego czasu,może ktoś inny go znajdzie.Mogę tylko napisać że miałem podobny problem że komputer się uruchamiał a obrazu nie było (nawet nie napisałeś czy system wstał a obrazu brak czy wcale) a co ciekawe jak podłączyłem do telewizora to ten problem nie występował...pomogła chyba instalacja sterów na czysto po uprzednim użyciu DDU do odinstalowania...to tyle w temacie mam do powiedzenia.

Kupienie nowej przejściówki za 29zł pomogło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...