Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szaju

Umowa w Play

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 14.06.18r byłem w salonie Play w celu przedłużenia sobie umowy ktorą zawarłem z operatorem poprzez drogę internetową 5 lat temu. I nie wiedziec czemu w tym roku cos mnie podkusilo i poszedłem do salonu i to byl blad.... Coz mialo byc zupełnie inaczej, inne pakiety itp a okazuje sie ze mam wlaczone jakies badziewie Play Now za ktore musze placic a zaznaczyłem to wielokrotnie ze tego nie chcę.... Bo po co mam placic za cos czego nie uzywam. Ide dzosiaj do salonu w celu wyjasnienia az wkoncu stwierdzilem ze zrezygnuje i okazuje sie ze nie moge gdyz umowa byla zawarta w salonie.

Czy w tej sytuacji jest jakies wyjście czy pozostaje byc związanym z tymi zlodziejami przez kolejne 3 lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdą umowę można rozwiązać, kwestia tylko jakie wiążą się z tym koszty. Sięgnij po dokument, który podpisałeś i sprawdź na jakich warunkach możesz to zrobić - nikt nie jest w stanie zgadnąć co tam masz wpisane, bo umowy są różne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play Now to badziewie, które jest składnikiem abonamentu. Nie płacisz przez to więcej, po prostu w ramach abo masz Play Now, tak samo Tidala możesz włączyć za free.

 

Tak, czasy, gdy cennik wyglądał tak: "ABONAMENT 49.99pln" minęły bezpowrotnie. Teraz masz pakiety, rabaty, usługi, rozliczenia i masę innych kombinacji żeby trudniej się było w tym połapać. Takie czasy.

 

Ostatnio podpisywałem aneks do NC+. Regulamin ma... 50 stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...