Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MisterMaster

Komp do jednego zadania - corel

Rekomendowane odpowiedzi

Doradźcie Panowie co ma mieć komp żeby znajomy wygodnie pracował w Corelu i coby tego pieca podpiąć pod ploter? Cpu ma być mocne, grafa, dużo ramu, szybki dysk? Kompletnie nie ogarniam tematu takich programów i jakie to ma wymagania więc zupełnie nie wiem jakiego mu kompa skleić. Będę wdzięczny za rady i z góry sorry jak takie programy śmigają na drzwiach od stodoły a ja się tylko narażam na śmieszność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie to jaki budżet?

Ogólnie co się wydaje dziwne - pod programy graficzne typu Corel, Photoshop nie jest wymagana karta graficzna i wystarczy zintegrowana ;) No chyba, że ktoś bawi się w jakieś mocno zaawansowane 3D w takich programach (w corelu nie wiem czy jest taka opcja w ogóle).

Ja bym to złożył tak (jeżeli mamy myśleć rozsądnie): MOJA PROPOZYCJA

Czyli najnowsze 6 rdzeniowe i5 ze zintegrowanym GPU, 2x8GB ram, SSD na programy + duży HDD jako magazyn.

Odnośnie cen trzeba sobie sprawdzić: mistrzowska-promocja - jest tam podany kod.

Jak oferta na te ramy się skończy lub się wyprzedadzą, to zamienić na każde inne 2666mhz CL16 2x8GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...