Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Michał221

Problem z kablem HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dosyć niedawno kupiłem konsolę PS3 Slim z dyskiem 300GB. Problem polega na tym że jak kupiłem konsolę pojechałem z nią do domu podłączyłem zasilanie i podłączyłem do niej kabel HDMI który miałem w domu wiedziałem o tym że kabel działa ponieważ korzystałem z niego parę razy podłączając laptopa do telewizora tym kablem. Gdy podłączyłem kabel HDMI włączyłem konsole był czarny ekran pisało brak sygnału po pewnym czasie jakby gdy ten kabel się nagrzał ekran się pojawiał i tak miałem cały czas w międzyczasie wytestowałem inny kabel który dostałem do konsoli był ten sam problem. Konsolę oddałem do serwisu na przegląd by dowiedzieć się czy jest z nią problem pan powiedział mi że to może być yold itp ale nie o to mi chodzi. Aktualnie gdy konsola jest w serwisie pomyślałem o tym że odkąd podłączyłem te 2 kable HDMI do konsoli laptop nie wyświetla ekranu z tych 2 kabli wiem o tym że to nie wina telewizora bo testowałem podłączenie konsoli do 2 telewizorów było to samo i teraz pytanie czy to wina np. PS3 że wejście HDMI psuje końcówki kabla czy to może być wina kabla mimo że ten jeden działał wcześniej ten 2 nie wiem jak działał wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...