Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sztofort

Fotel biurowy (materiałowy) do biurka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Myślę nad kupnem fotelu ergonomicznego/biurowego/materiałowego (wszystko co NIE jest gamingowe/w stylu kubełkowym) do biurka i myślałem nad tą pozycją http://allegro.pl/fotel-ergonomiczny-biurowy-obrotowy-v-dynamic-i7152985874.html, ktoś ma może rozeznanie w tych fotelach i wie czy jest coś dobrego w okolicach tej ceny?

Ogólnie fotel ma być czarny, plus ma mieć regulowane podłokietniki boki/góra-dół. Tak to oczywiście wygoda.

Za jakiekolwiek sensowne pozycje byłbym wdzięczny. Dzięki z góry :)

 

 

edit:// Nie chcę Markusa, na dodatek nie spełnia punktu o którym wspomniałem.

Dodatkowo tak jak też w opisie tytułu, w kwocie ~1000zł (+/-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z tkaniny, to dobrym budżetowym rozwiązaniem jest markus z ikei:

https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70261150/

a jeśli coś ze stricte gamingowych to np taki:

https://www.x-kom.pl/p/312255-fotel-gamingowy-akracing-gaming-chair-czarny.html

 

[...] ma mieć regulowane podłokietniki boki/góra-dół.

A kubełkowego/gamingowego nie chcę, tak jak wspomniałem w tytule. :)

 

 

Szkoda, niestety to mi jest potrzebne tak jak zaznaczyłem w treści. :/ Tak czy inaczej dzięki.

 

Markus z Ikei, każdy kto go posiada to sobie chwali (w tym ja).

 

[...] ma mieć regulowane podłokietniki boki/góra-dół.

 

Wspominałem o tym.

 

I nie każdy go sobie chwali, mój dobry przyjaciel go ma od paru miesięcy i nie poleciłby teraz nikomu tego fotela, więc nie do końca te opinie nt. tego krzesła są w pełni pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulowane podłokietniki boki/góra-dół lub tylko góra-dół to za te pieniądze robią tandetę na maksa,nie wiem za co taka cena fotela,podłokietniki mają takie luzy jakby miały zaraz odpaść.Przejdz się osobiście i sprawdz fotele bo szmelcu nie brakuje za chorą kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulowane podłokietniki boki/góra-dół lub tylko góra-dół to za te pieniądze robią tandetę na maksa,nie wiem za co taka cena fotela,podłokietniki mają takie luzy jakby miały zaraz odpaść.Przejdz się osobiście i sprawdz fotele bo szmelcu nie brakuje za chorą kase.

 

Taki mam plan też, by tak zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla informacji, w sierpniu ma być już dostępny w ogólnej sprzedaży nowy fotel w ikea, taki ulepszony markus (regulowane siedzisko przód-tył, zagłówek góra-dół i podpora odcinka lędźwiowego góra-dół + podłokietniki będą osobno sprzedawane więc jest pewnie szansa, że za jakiś czas dodadzą wariant regulowany). Fotel ma kosztować bodaj 700 zł (600zł fotel + 100 podłokietniki). Jest już w niektórych ikeach w Polsce (na pewno jest w Jankach).

 

PS. nazwa to chyba JÄRVFJÄLLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Myślę nad kupnem fotelu ergonomicznego/biurowego/materiałowego (wszystko co NIE jest gamingowe/w stylu kubełkowym) do biurka i myślałem nad tą pozycją http://allegro.pl/fotel-ergonomiczny-biurowy-obrotowy-v-dynamic-i7152985874.html, ktoś ma może rozeznanie w tych fotelach i wie czy jest coś dobrego w okolicach tej ceny?

Ogólnie fotel ma być czarny, plus ma mieć regulowane podłokietniki boki/góra-dół. Tak to oczywiście wygoda.

Za jakiekolwiek sensowne pozycje byłbym wdzięczny. Dzięki z góry :)

 

 

edit:// Nie chcę Markusa, na dodatek nie spełnia punktu o którym wspomniałem.

Dodatkowo tak jak też w opisie tytułu, w kwocie ~1000zł (+/-)

 

Osobiście odradzam fotel z tak dzielonym oparciem. Testowałem swego czasu Ergohuman-a z podobnym rozwiązaniem i ja to połączenie czułem, a że to sztywny plastik to nie było to zbyt komfortowe. Poleciłbym mój obecny fotel, no ale to już koszt 2,5k więc poza budżetem.

Ewentualnie https://www.centrumkrzesel.pl/fotel-ioo-ws-kmd31-24h/3333/p?gclid=CjwKCAjwsdfZBRAkEiwAh2z65h3QGocZ95BQBAoXNKpDM7922R1AqYaIOjf5QYytdoyKfglIoXKOXhoCTroQAvD_BwE. Testowałem i oddałem tylko dlatego, że siedzisko było dla mnie za wąskie - w moim była siatka również na siedzisku i mocno czułem na udach ramę tego siedziska. Przy piance na siedzisku może być lepiej. Ale pozostałe elementy jak opcje regulacji i wygląd super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć o tej siatce, że nie jest to też taka dobra opcja pod tyłek. Najlepiej chyba jak przejdę się do sklepu z fotelami i doświadczę tego samemu. :) Co do fotelu, fajnie się to prezentuje ale już nie mój przedział cenowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

10 lat temu kupiłem ten fotel właśnie w Jysku i po gwarancji rozwalił się siłownik że cały czas był w najniższym położeniu ale w sumie to za te pieniądze nie jest źle.

Zamiast kupić fotel na 5 lat można za tą samą kasę co 2-3 lata kupować taki nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...