Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marches

Ciągle zmniejszające się miejsce na dysku twardym ssd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chłopaki

 

Mam taki problem, mam dysk SSD 120GB, na kompie mam dosłownie kilka programów tzn: foxit reader, office, przeglądarki - chrome i ff, z plików 99% pliki txt, pdf, itd - czysto komp do internetu, nawet nic nie ściągam. Ciągle robi mi się z przynajmniej 60gb - 1gb, jak już mnie zaczęło to denerwować to: usunąłem jedną grę NFS Hot Pursuit 2, wywaliłem kilka filmów, kilka seriali i jak miałem 1gb tak mam. Oczyszczałem kompa, wywaliłem punkty przywracania windows i nadal mam 1gb - SSD to SAMSUNG 850 EVO.

 

Ktoś zna jakieś rozwiązanie oprócz formata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większy dysk np :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczyść dysk narzędziem systemowym (włącznie z plikami systemowymi, np. Win Update), wyłącz hibernację jak z niej nie korzystasz i powinno coś się zwolnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hibernacji itd już dawno nie mam włączonej, oczyszczone jest wszystko, nie ma nic, nie ma punktów przywracania itd. Sam szukam rozwiązania, ale coś mi nie wychodzi, bo na lapku mam też dysk 120 SSD (też do zadań głównie biurowych), i z 120gb mam 60gb wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższe pamiętaj uruchomić jako administrator.

wiem wiem, i dzięki za program, mam kupe jakiegoś ukrytego syfu na kompie, MalwareBytes pobrałem i mi też pokazał, ale dziwne że Avast nie krzyczał przy skanowaniu. Do tego dziwne że tyle GB bo po 11gb nawet plik miał, a normalne wiry mają po kilka kb a może kilka mb to max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

A w ogóle to jaki system ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...