Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CDLX

Karta graficzna za 100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar ulepszyć nieco mój komputer, bo ma już swoje lata. Chciałbym wymienić grafikę tylko nie wiem trochę jaka była by dobra. Przeglądałem fora lecz posty były już nieco starsze.

Budżet to 100 zł (ewentualnie jak będzie okazja mogę dołożyć 20-30 zł)

Zastanawiałem się nad tymi kartami:

-HD 6870/6850

-GT 730

-GTX 460/280

Dodam że dużych wymagań co do gier nie mam (i gier dużo też nie ;) ). Zazwyczaj gram na ustawieniach niskie+średnie, a jak trzeba to i mogą być minimalne.

Gry w jakie będę grać to będą np. Euro Truck Simulator 2, Farming Simulator 15/17 i proste gry F2P (np. WOT). Z bardziej wymagających będzie to BF 3, BF 4 i FIFA 14.

Jaka grafika będzie dobra i czy będzie coś trzeba przy okazji wymienić ? (mam na myśli procesor i zasilacz)

Specyfikacja kompa:

-Intel C2D E7200 2.53 GHz

-Płyta Gigabyte G31M-S2L

-4 Gb ram (2x2Gb) DDR2 333.3 MHz

-GeForce 9500 GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem zakładać temat z kartą do 100zł , głównie chodzi o cs go, czekam na propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ram tylko DDR2, proca podkręć, podaj model zasilacza oraz czy ma 6 pinową wtyczkę do karty.

 

Gt 730 odpada na starcie.

 

Ja miałem hd 7770 i w ets 2 tak ze 20 fps na ultra na moim sprzęcie z sygnaturki.

 

Więc polecam hd 7770 ale raczej nie znajdziesz w takiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proca - lepiej kupić Xeona i modować ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz 300w jakiejś nieznanej firmy "PowerMan" więc do wymiany. Znalazłem tą firmę na czarnej liście, ale dziwne, że zasilacz działa ponad 10 lat :o Po tym jak wyciągnąłem komputer z pod biurka przypominałem ważną rzecz. Skrzynka jest na plyty w rozmiarze microATX i teraz pytanie, czy karta graficzna mi się tam zmieści :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz 300w jakiejś nieznanej firmy "PowerMan" więc do wymiany. Znalazłem tą firmę na czarnej liście, ale dziwne, że zasilacz działa ponad 10 lat :o Po tym jak wyciągnąłem komputer z pod biurka przypominałem ważną rzecz. Skrzynka jest na plyty w rozmiarze microATX i teraz pytanie, czy karta graficzna mi się tam zmieści :/

 

Niektóre powermany mają w sobie komponenty z fortronów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat , macie jakieś propozycje do 100zł? Znajomy szuka czegoś po taniości , zasiłkę ma Fortrona 350W. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat , macie jakieś propozycje do 100zł? Znajomy szuka czegoś po taniości , zasiłkę ma Fortrona 350W. :)

HD 7770/gtx 550 (ti)/Gtx 650(ti)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat , macie jakieś propozycje do 100zł? Znajomy szuka czegoś po taniości , zasiłkę ma Fortrona 350W. :)

szukaj gtx 650/hd7770 ewentualnie słabszego gtx 550ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hd 7770 ostatnio padają jak muchy.

no niestety, ale swoje lata już mają, albo się zwiększa budżet i kupuje coś nowszego albo się cebularzy i modli co rana , żeby jeszcze z tydzień pochodziła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobONtouR

Hd 7770 ostatnio padają jak muchy.

problem w tym że ogólnie ciężko kupić już dobre używane karty gtx'y 750 czy r7 2xx też padają bo zwyczajnie sprzęt się starzeje

 

obecnie nie warto kupować używanych kart chyba że oemowe wynalazki z okrojoną pamięcią poniżej 100zł od firmy która wypycha to po modernizacji jakiegoś biura czy komputerów w firmie gdzie były firmowe Dell'e itp...

 

Obecnie najtańsze rozwiązanie to zakup gt 1030 można traktować zakup tej karty jako odpłatne pożyczenie ponieważ możemy łatwo sprzedać tą kartę jako używaną w dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam temat w sobie jest wątpliwy.

Karta do grania za 100zł.

Może być za 100 lub do grania.

Specyfikacja kompa:

-Intel C2D E7200 2.53 GHz

-Płyta Gigabyte G31M-S2L

-4 Gb ram (2x2Gb) DDR2 333.3 MHz

-GeForce 9500 GT

 

Ostatnio na głównym serwisie aukcyjnym widziałem używane PC w cenie ok. 400zł.

i5-2400

4 gb ddr3

dysk 250 czy 320

 

Autorowi proponuję sprzedać to co posiada, dołożyć te 100zł czy 200zł i kupić BAZE która na coś jeszcze pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W Windows będziesz miał zawsze ciemno w HDR W grach będzie okej. 
    • Matko boska jak ja miałbym coś takiego na moim 34DW to by mnie krew zalała 😶 bo nie małe pieniądze wydałem na tewn monitor ale warto było zero problemów 
    • Ile czujników masz na płycie głównej ? FanControl wykrywa wszystko, co płyta udostępni nawet te czujniki, które nie są wyprowadzone jako gniazda FAN na płycie głównej. Nie sugeruj się nazwami FAN, bo FanControl je może zamienić. Trzeba samemu określić które gniazdo FAN na płycie odpowiada danemu odczytowi w FC. Nie znam Gigabyta, ale nie widzę sensu, żeby Gigabyt nie współpracował z FC.
    • Jednak ten chat jest głupi  Ty o asteroidach, a on o sterydach  
    • Jest już niewiarygodnie pięknie i wspaniale, ale będzie jeszcze cudowniej i ideologicznie wspanialej, to jeszcze nie koniec: pięciokrotnie (!) przesuwano wprowadzenie pełnej kontroli importowanej żywności. Cztery lata po (!) brexicie, dopiero od następnego wtorku, będą obecne kontrole fizyczne, ale zapowiada się, że będą wprowadzane stopniowo (hehehe), żeby dać biznesom czas na dostosowanie się. Ponieważ UE się nie pitoliła, kontrole żywności sprowadzanej z UK do UE zaczęły się od razu. Co ubiło 80-90% wolumenu eksportu w przypadku niektórych biznesów (pisząc z pamięci przykłady: jakieś chyba tam sery, produkty z grzybów). Do tej celebry sukcesu można dołożyć przykładowo jeszcze sprawę Irlandii Północnej, w której przez lata próbowano wprowadzić nowy wynalazek: Kontrolę Celną Schrodingera - czyli taką kontrolę, która jednocześnie istnieje i jej nie ma. UK "mainland" chciał kontroli, UK "ireland" reagował paniką na samą myśl o kontrolach. W związku z tym rząd tam się obraził na rząd "główny" i odmówił pracy. Foszek przez lata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...