Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bunsen

Brak sygnału na monitorze

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dosc dziwny problem z moim PC. Dzisiaj rano normalnie z niego korzystalem, tak jak zwykle po czym go wylaczylem i na ty samym monitorze wlaczylem meczyk poprzez telewizje (sluzy tez jak tv) i wszystko smigalo. Po meczu odpalilem kompa i moim oczom ukazal sie brak sygnalu. Poruszalem kablem, przepinalem, sprawdzalem inne i lipa. Odkurzylem calego kompa w srodku, sprawdzilem czy nic sie nie odpielo ale wszystko bylo ok. Kolejna proba ale dalej to samo. Jednak specjalnie wlaczylem glosniki zeby zobaczyc czy bedzie melodia windows. I faktucznie byla tylko nic nie widzialem. Komputer dziala normalnie, wszystkie wentylatory sie kreca, nie ma dzwiekow z plyty glownej. Wszystko tak jakna codzien. Monitor dziala bo widze napis brak sygnalu i tv chodzi normalnie. Sprawdzilem kabel i tez dziala. Podlaczylem lapka do monitora i tez dziala. Dodam ze uzywam tego kabla z srubkami (zapimnialem jak sie nazywa). A uzywam takiego dlatego ze korzystam ze zintegrowanek karty w procesorze. Nie wydaje mi sie ze cos sie stalo z procesorem bo nie jest goracy, normalnie oddaje cieplo i dziala jak trzeba (tak mi sie wydaje bo nie widze zmian). Brakuje mi juz pomyslow..

Dodam ze proesor to i5 3470, plyta to asrock b75 pro3, ram to kingston hyperx 2x4gb 1333mhz, zasilacz silentiumpc cos tam 500w. I chlodzenie procka spc spartan. Komputer nie jest mega obciazany- glownie przegladanie neta, filmy, muzyka, jakies foty, skype itp. Jak rozwiazac ten problem ? Juz niewiem co mam sprawdzac i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano juz nie wlacza sie system, wszystko sie swieci, chodzi ale szybko da sie wylaczyc tzn wystarczy przycisnac przycisk zasilania i w sekundzie sie wszysko wylacza. Nie mam pojecia co sie moglo stac i jak to sprawdzic.. Gdyby to byla zwykla karta to wyciagam i sprawdzam u znajomego a tutaj nie moge tego zrobic bo to integra. Przekladalem pamiec ram na rozne sloty, uruchamialem tylko z jedna koscia na roznych slotach ale to nic nie daje. Chcialem zresetowac biosa wyjmujac baterie na chwile ale nie zrobie tego bo obawiam sie ze moge cos uszkodzic, ona tak mocno siedzi ze lekko ja podwazajac man wrazenie ze wyrwe cale gniazdo. Mysle ze to nic nie da, tutaj chodzi o cos innego a nie bios. Chcialem sprawdzic napiecia ale nie mam miernika a nikt ze znajomych tez nie posiada. Skonczyly mi sie juz pomysly, przeszukalem calego neta, wykorzystalem wiekszosc wskazowek i nic, dalej brak sygnalu. Chyba ta karta sie uszkodzila chociaz niewiem czy procesor by bez niej dzialal normalnie bo wydaje mi sie ze raczej nie. Pomozciee!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...