Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Oneiros

Plynnosc gry

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam na steam obie te gry (skyrim i oblivion) ale z jakiegos powodu oblivion mimo ze jest starszy to chodzi mi gorzej, w zasadzie jest niegrywalny mimo dogrywania roznych modow i grania na minimalnych, to samo np stary fallout albo new vegas. :/ Macie jakies pomysly dlaczego tak sie dzieje? :/

 

packard bell intel core i3 3217u cpu 1.8ghz, 4gb ram, 1tb pamieci, 64 windows, geforce gt740m, inter r hd graphics 4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy na pewno uruchamiaja sie poprzez dedykowana grafike a nie integrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uruchamiaja sie na gt740m i administratorze, w falloucie mam np 20 fps jak wyjde na zewnatrz a wszystko powylaczane, w pomieszczeniach za to 60 fps i super chodzi. to samo oblivion. skyrim chodzil bodajze na 30-40 fps jak biegalem po dworze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy karta wskakuje na 3D? Nie kisi się na taktowaniach pulpitowych z braku obciążenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to juz nie wiem niestety, jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o komputery bo mialem same konsole w zyciu. Moge prosic o tlumaczenie jak dla debila? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Oblivion ma tragiczną optymalizacje i nawet na niektórych nowszych konfiguracjach są problemy. Do tego GT740m to słaba karta nawet GT730 jest dużo szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

nie chciałem zakładać nowego wątku, ponieważ temat pasuje.

Mam na kompie win 8.1 Bing.

Problem mam z grami War Plan Orange i War in the Pacyfic. Gry zainstalowane, odpalają się. Chodzi o to, że jak kliknę na jakąkolwiek ikonę to komp 'myśli' parę sekund zanim wykona polecenie. Działać, działa, ale nie za bardzo da się z tym grać. Ma ktoś jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...