Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Danio

Urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję porządnego urządzenia wielofunkcyjnego laserowego w kolorze. Cena do 6000 zł. Aktualnie pracowałem ze sprzętem marki HP (niestety same problemy) i Brother (tutaj skłaniałbym się ku MFC-L9570CDW). Zamienniki tonera w sensownych kwotach (100-150 zł za sztukę), zamienniki zespołu bębna pojawią się pewnie za jakiś czas (oryginał 450 zł), oryginalny pas transferu do 200 zł. Zależy mi na jak najtańszej eksploatacji i bezawaryjności. Sprzęt będzie stał w małej firmie. Bardzo proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zbyt dużego wyboru z zamiennikami do tego urządzenia - jedyne, jakie znam to Quantec (nieregenerowany) w cenie 87 zł za sztukę. Ktoś coś podpowie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Brother MFC-L8900CDW jak najbardziej polecam tonery zamienniki jetworld . Najniższa cena jaką znalazłem tego producenta. Jakość jest wysoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylu tutaj specjalistów, myślałem, że będzie większe zainteresowanie tematem. Może pchanie się w tego Brothera to średni pomysł i w podobnym budżecie można kupić lepsze/bardziej opłacalne rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najlepsze Konica Minolta

Konica-Minolta bizhub C3110

Konica-Minolta bizhub C3351

Konica-Minolta bizhub C227, A3, A4

 

A średnica Oki, Lexmarki, Brother.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobry jest ten model firmy Brother: Brother DCP-1510E, sam niedawno kupiłem i bardzo dobrze się sprawuje we wszystkich zadaniach domowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zbyt dużego wyboru z zamiennikami do tego urządzenia - jedyne, jakie znam to Quantec (nieregenerowany) w cenie 87 zł za sztukę. Ktoś coś podpowie? :)

 

Quantec to najgorsze badziewie jakie moze byc. Chińska regeneracja, w sam raz żeby sobie rozwalić drukarkę. Mi załatwił brothera na amen, a w serwisie powiedzieli żebym na swój koszt dostarczył drukarkę do rzeczoznawcy jak z tonera wypadły trybiki. Chcesz sobie załatwić drukarkę proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...