Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Roberto28

Słaba prędkość internetu po podłączeniu słuchawek bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem z internetem a mianowicie po podłączeniu słuchawek bluetooth do laptopa spada mi prędkość internetu wifi z około 40Mb/s do nawet niecałych 1Mb/s. Laptop to Asus X555LJ a słuchawki Jbl t460BT. Myślałem że to może wina internetu i modemu ale udostępniłem internet z telefonu i problem jest taki sam. Laptopa mam od około 2 Lat a słuchawki od ponad miesiąca i wszystko dobrze działało a problem pojawił się około tygodnia temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno BT jak i WiFi korzysta z częstotliwości 2,4Ghz. Spróbuj przestawić WiFi na 5Ghz (jeśli sprzęt pozwala). Słuchawki podłączone poprzez wbudowany BT czy jakiś osobny transmiter? Jak osobny to spróbuj przepiąć do innego USB, może pomoże co nieco jak się go oddali od anteny WiFi z laptopa. Próbowałeś zmieniać kanał z WiFi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchawki mają wbudowany bluetooth. Niestety ustawiałem wifi na 5GHz i laptop nie znajduje tej sieci więc chyba nie obsługuje. I również ustawiałem różne kanały i też nic nie dało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...