Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Someguy

Monitor Samsung LC24FG73FQUXEN

Rekomendowane odpowiedzi

Nadaje się do grania? Głównie fortnite, the forest i cs go przy karcie 1070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ta sama matryca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu tyle się naczytałem że ja już niewiem co robić. Podajcie według was najbardziej opłacalne prospozycje monitora 144hz do 1000zl , jeśli będzie trzeba to jestem w stanie dołożyć 200-300zl :/

 

Minciu widziałem tego posta ale no bez przesady nie jestem jakimś niewiadomo kim że każdą wadę wypatrzy, wiesz w porównaniu z tym co teraz mam to i tak będzie lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu tyle się naczytałem że ja już niewiem co robić. Podajcie według was najbardziej opłacalne prospozycje monitora 144hz do 1000zl , jeśli będzie trzeba to jestem w stanie dołożyć 200-300zl :/

 

dwa modele MSI :D no masz w temacie obok :P

 

Jeden MSI będzie tańszy(ponizej 1000zl), z gorszym zakresem freesync i z gorszą podstawą (słaba regulacją). Drugi MSI jest droższy o te wspomniane 200zl ale masz w zestawie grę FarCray5 :D

https://www.msi.com/Promotion/gaming-monitor-far-cry-5-bundle

 

 

Ja brałbym tego w promocji z grą, do tego kod rabatowy na xkom powinien działać, też jest podany w temacie obok.

 

https://pl.msi.com/Monitor/support/Optix-G24C

 

https://www.msi.com/Monitor/Optix-MAG24C

 

Minciu widziałem tego posta ale no bez przesady nie jestem jakimś niewiadomo kim że każdą wadę wypatrzy, wiesz w porównaniu z tym co teraz mam to i tak będzie lepsze

 

Pytanie czy Samsung będzie lepszy od MSI ? Bo teraz to chcesz kupić a nie swój stary ekran :E

 

Na Samsungu czcionka jest beznadziejna. Na MSI prawdopodobnie będzie żyleta.

Techniczne to sa niemal te same produkty. Warto brać to co ma mniej wad :)

 

to jest ta sama matryca...

 

ThiZ ma Samsunga, a jak widzisz nawet on nie namawia ślepo Cię na to samo. Tylko ThiZ jak kupował swojego samsunga, to nie było w sklepach MSI w tej samej kasie i nikt mu go nie podsuwał jako propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje freesync bo karta od nvidi, o ile ten MSI będzie mieć gorsze kolory, i czy napewno niema tam tej złej czcionki lub innych bajerów , i czy on ma ten quantum dot czy niema bo ja już niewiem

 

Ogółem monitor kupuje za miesiąc więc niewiem czy nadal będzie farcry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2018/4/3-2018/6/30 promocja do końca tygodnia.

 

Ceny za miesiąc nieznane, tak samo jak dostępność.

 

Jak się najarałeś do quantumdot to bierz Samsunga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu tyle się naczytałem że ja już niewiem co robić. Podajcie według was najbardziej opłacalne prospozycje monitora 144hz do 1000zl , jeśli będzie trzeba to jestem w stanie dołożyć 200-300zl :/

 

Minciu widziałem tego posta ale no bez przesady nie jestem jakimś niewiadomo kim że każdą wadę wypatrzy, wiesz w porównaniu z tym co teraz mam to i tak będzie lepsze

 

 

Kupuj śmiało, jak ci się nie spodoba to zwrócisz. Mam Samsunga od ponad roku i jestem zadowolony, szczególnie w tym, jak ten monitor radzi sobie z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z czcionkami u ciebie?

 

Nie stanowią problemu, lecz jeżeli zależy ci na pracy z tekstem, np pisaniem artykułów, książek, itp, to minimum 27' WQHD polecam, a przy 4K to już bajka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z full HD? W rozdzielczośći wqhd to nie mój budżet maks 1400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zestaw z obudowa i zasilaczem: i5-8500 Płyta MSI 1151 m.atx Dysk m.2 256GB DDR4 8GB RX560 4GB - sprzedam 800 zł zdjęcia dodam za 24h  
    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...