Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Creati2k

i7 7700k czy Ryzen 7 2700x

Rekomendowane odpowiedzi

Zrob kolejne testy :) chcialbym np z Tomba/FH3/gearsow 4/RE7/FF15/divinity 2/AC:O/WD2/Halo Wars 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W battlefield i cod w 1080p - i7 7700k ma więcej około 20 fpsów, w 1440p praktycznie w tych dwóch grach równo są różnica 3 fpsów na korzyść i7.

 

W Black Desert Online i ESO - minimalne fpsy są również podobne, maxymalne w 1080p wygrywa i7 (15 fpsów mi więcej wyświetlało).

 

Division - minimalne fpsy i7 miał więcej koło 72 fpsów, ryzen 63, maxymalne przewaga i7 o około 25 fpsów, w 1440p różnice marginalne.

 

Jedyne co mi się podoba to to że Ryzen pokazuje mi w Division temperaturę 65 stopni max skok do 70 na boxie, a w i7 miałem w Division 76-82 stopnie na chłodzeniu Kraken X61.

 

Wychodzi mi na to że Ryzen w 1440p jest tak samo wydajny jak i7 7700k w fullHD przegrywa ale i tak wszystkie gry maja zapas klatek do komfortowej gry. Plusem dużym są temperatury, które nie skaczą jak głupie, w i7 miałem nawet na pulpicie od 30 stopni do 57 skoki, tutaj ciagle utrzymuje 44 stopnie na boxie

powiedz mi w division test robiles tym benchmarkiem wbudowanym ?? 1080p na ultra i 1080ti?? i jaki miales wynik na ryzenie na koncu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Division nie robiłem tego testu, zagrałem ręcznie misje i monitorowałem sobie fpsy i temperatury. Wszystko na ultra w 1080p i 1440p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Division nie robiłem tego testu, zagrałem ręcznie misje i monitorowałem sobie fpsy i temperatury. Wszystko na ultra w 1080p i 1440p

a moglbys zrobic i podac wynik koncowy, to trwa chwile ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moglbys zrobic i podac wynik koncowy, to trwa chwile ;)

 

Ok to ściągnę później jeszcze raz i sprawdzę bo usunąłem żeby przetestować Ghost Recon Wildlands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się włączać w Biosie Precision Boost Overdrive? Fabrycznie wyłączone jest. Jak chce włączyć to to muszę zaakceptować informacje o możliwym uszkodzeniu i gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...