Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamil.michal

Galaxy vs Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Będę za niedługo przedłużać umowę i mam telefon do wzięcia. Kwota to do 600 zł. Spośród oferty znalazłem takie modele jak: Samsung Galaxy J5 (2017) i HTC Desire 12. Oba łapią się w pułap kwotowy. Który bardziej polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden (oba słabe), za tą kwotę masz sporo lepszych modeli, poszukaj w wątkach obok. Dodatkowo nie napisałeś na czym ci zależy, więc to wróżenie z fusów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest ograniczony bo to oferta operatora.

Jest jeszcze Sony Xperia XA1, Nokia 6. Najbardziej skłaniałbym się ku Galaxy, Desire i Xperia. Telefon ma być dla kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

htc i sony odrzuciłbym ze względu na procesory mediateka i niską rozdzielczość ekranu. Jeśli wybór jest ograniczony tylko do wymienionych przez ciebie, to brałbym nokię 6 - czysty android z prockiem qualcoma (Snap 430), ekran fullHD, android 8 na pokładzie i duża szansa na 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej skłaniałbym się ku Galaxy, Desire i Xperia.

 

w takim razie po co nas pytasz o opinię?

 

Również poszedłbym w stronę Nokii 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym poszedł w nokię, oczywiście gdyby była mniejsza. Ze względu na rozmiar jednak wziąłbym xa1 i ten procesor tam jakby trochę szybszy, więcej ramu i pamięci wewnętrznej. Na trzecim miejscu j5 za cukierkowy ekran i w miarę znośny gabaryt. Wiadomo czego oczekuje od telefonu osoba, która prosi o pomoc w wyborze słuchawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym poszedł w nokię, oczywiście gdyby była mniejsza. Ze względu na rozmiar jednak wziąłbym xa1 i ten procesor tam jakby trochę szybszy, więcej ramu i pamięci wewnętrznej. Na trzecim miejscu j5 za cukierkowy ekran i w miarę znośny gabaryt. Wiadomo czego oczekuje od telefonu osoba, która prosi o pomoc w wyborze słuchawki?

 

 

zobacz na opinie a potem pomyśl na temat XA1 : http://www.mgsm.pl/pl/katalog/sony/xperiaxa1/opinie/

XA1 i Ultra są najbardziej awaryjnymi telefonami od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja się nieco zmieniła i teraz mam do wyboru Galaxy A5 2017 i Desire 12+. Który z tych dwóch będzie lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja się nieco zmieniła i teraz mam do wyboru Galaxy A5 2017 i Desire 12+. Który z tych dwóch będzie lepszy?

A5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...