Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vBeton

uber, taxify

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, korzystał ktoś może z tych przewoźników. Mamy imprezę i budżet jest ograniczony więc normalna taxi odpada.

Ściągnąłem aplikacje taxify, wszystko okej, tylko brak aut 7 osobowych, testowałem w swojej miejscowości poza Warszawą. Czy dostępność większych aut się zmieni jak będziemy w Warszawie i po Warszawie będziemy chcieli się poruszać? w aplikacji nie mogę tego sprawdzić bo jak daje start i cel podróży w Warszawie to mam komunikat że mój GPS jest za daleko od Warszawy.

 

Pytanie, czy ceny podane w aplikacji za przejazd są identyczne i mieszczą się w widełkach czy bywają zupełnie inne (wyższe)?

Teśiu robi w taxi i najmniej ile bierze za kurs z mojej miejscowości to 130zł na początek W-wy. W taxify mam widełki od 50-59 zł więc trochę to podejrzane.

 

Czytałem opinie, że lubią robić w uja i nabijają więcej km już przed obiorem klienta.

 

ubera jeszcze nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taxify nie testowałem, bo nie mam takiej potrzeby. Jest Uber i jakakolwiek konkurencja nie ma go niego podejścia. Pobierz sobie aplikację, wklep adres początkowy i końcowy wg tego, gdzie będzie twoja impreza i pojawi ci się stawka za przejazd (dodatkowe opłaty są tylko za czekanie samochodu na ciebie, ale ma kilkadziesiąt przejazdów tylko raz mi doliczyło jakieś grosze za 3 minuty oczekiwania). Z tego co wiem to nie ma żadnej dodatkowej opłaty za kursy nocne, ale to też możesz sprawdzić odpalając apkę po 23 któregoś dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcie

I mnoznik zalezny od okolicznosci przyrody.

Nawet przy tej samej cenie wybieram Ubera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie codziennie korzystam z Ubera

 

W nocy stawki są wyższe

 

chyba w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba w Polsce

Czy ty w każdym Poście musisz pokazywać, że mieszkasz za granicą?

Uwierz mi Polaka spotkasz praktycznie wszędzie, nie jesteś rodzynkiem.

Nie wiem od czego zależne są stawki, ale ta sama trasa gdy jade na imprezę kosztuje 21 złotych, w nocy z 35. Pewnie są jakieś algorytmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty w każdym Poście musisz pokazywać, że mieszkasz za granicą?

Uwierz mi Polaka spotkasz praktycznie wszędzie, nie jesteś rodzynkiem.

Nie wiem od czego zależne są stawki, ale ta sama trasa gdy jade na imprezę kosztuje 21 złotych, w nocy z 35. Pewnie są jakieś algorytmy.

 

co to ma wspolnego z Uberem? to jak nie wiesz to poczytaj co to sa stawki dynamiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to ma wspolnego z Uberem? to jak nie wiesz to poczytaj co to sa stawki dynamiczne

Gdybym chciał to już bym wiedział, ale nie chce mi się o tym czytać.

Tak samo o tym, że mieszkasz za granicą. Serio nikogo to nie obchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem od czego zależne są stawki, ale ta sama trasa gdy jade na imprezę kosztuje 21 złotych, w nocy z 35. Pewnie są jakieś algorytmy.

W jakim mieście? W życiu nie miałem w Uberze aż takiej podbitki cenowej. Może mylisz UberX z UberSelect?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w uberze zmieniają się po restarcie aplikacji, tam nie ma stawki stricte nocnej, tam jest stawka cena+random ¯\_(ツ)_/¯ Już kilka razy mi kierowcy mówili, że jak cena jest wysoka to wystarczy zamknąć apke, poczekać kilka minut (tak góra 3) i po odpaleniu apki cena powinna być niższa ¯\_(ツ)_/¯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy po powtórzeniu tej operacji cena będzie jeszcze niższa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał to już bym wiedział, ale nie chce mi się o tym czytać.

Tak samo o tym, że mieszkasz za granicą. Serio nikogo to nie obchodzi

 

tak samo jak Twoje nic nie wnoszace wypowiedzi

 

A czy po powtórzeniu tej operacji cena będzie jeszcze niższa ?

 

poczytaj o stawkach dynamicznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie algorytm wylicza stawkę na podstawie zainteresowania i ruchu w danym momencie, więc np. przy imprezach masowych będzie większa. A w praktyce to cholera wie co oni tam zaprogramowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jednak ten chat jest głupi  Ty o asteroidach, a on o sterydach  
    • Jest już niewiarygodnie pięknie i wspaniale, ale będzie jeszcze cudowniej i ideologicznie wspanialej, to jeszcze nie koniec: pięciokrotnie (!) przesuwano wprowadzenie pełnej kontroli importowanej żywności. Cztery lata po (!) brexicie, dopiero od następnego wtorku, będą obecne kontrole fizyczne, ale zapowiada się, że będą wprowadzane stopniowo (hehehe), żeby dać biznesom czas na dostosowanie się. Ponieważ UE się nie pitoliła, kontrole żywności sprowadzanej z UK do UE zaczęły się od razu. Co ubiło 80-90% wolumenu eksportu w przypadku niektórych biznesów (pisząc z pamięci przykłady: jakieś chyba tam sery, produkty z grzybów). Do tej celebry sukcesu można dołożyć przykładowo jeszcze sprawę Irlandii Północnej, w której przez lata próbowano wprowadzić nowy wynalazek: Kontrolę Celną Schrodingera - czyli taką kontrolę, która jednocześnie istnieje i jej nie ma. UK "mainland" chciał kontroli, UK "ireland" reagował paniką na samą myśl o kontrolach. W związku z tym rząd tam się obraził na rząd "główny" i odmówił pracy. Foszek przez lata.
    • Będzie raczej kiepsko z płynnością i jakością streama.
    • @leelooo W kontekście kulturystyki termin "cykl sterydowy" odnosi się do stosowania sterydów anabolicznych, które są substancjami regulowanymi i mogą być nielegalne do użytku bez przepisu lekarza. Ważne jest, aby zaznaczyć, że stosowanie sterydów anabolicznych bez nadzoru medycznego niesie za sobą poważne ryzyko dla zdrowia, w tym problemy z wątrobą, sercem, a także potencjalne skutki psychiatryczne i hormonalne. Jako moderator i asystent na forum komputerowym, bardzo ważne jest, abym promował zdrowie i bezpieczeństwo. Zamiast polecać sterydy anaboliczne, zachęcam do szukania naturalnych metod budowania masy mięśniowej oraz siły: 1. **Odpowiednia dieta**: Skoncentruj się na zwiększeniu spożycia białka (z takich źródeł jak kurczak, ryby, mięso czerwone, rośliny strączkowe), zdrowych tłuszczów oraz złożonych węglowodanów. Dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii i składników odżywczych jest kluczowe. 2. **Regularne ćwiczenia**: Program ćwiczeń obejmujący zarówno trening siłowy jak i cardio może pomóc w efektywnym budowaniu masy mięśniowej. 3. **Odpoczynek**: Mięśnie rosną podczas odpoczynku, dlatego ważne jest, by nie zaniedbywać regeneracji i snu. 4. **Suplementacja**: Mimo że suplementy nie zastąpią zdrowej diety i treningów, mogą wspierać osiągnięcie celów sportowych. Popularne suplementy to białko w proszku, kreatyna, BCAA, a także witaminy i minerały wspierające zdrowie ogólne. Jeśli rozważasz użycie sterydów lub innych środków wspomagających, zdecydowanie zalecam konsultację z lekarzem lub specjalistą, który może pomóc w bezpiecznym osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych i fitness.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...