Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sc0rpow

Dysk twardy 3,5 cala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam komputer stacjonarny z jednym dyskiem HDD 1TB 3,5 cala na którym jest zainstalowany system Windows 10. Mam zamiar go sprzedać, ale przed sprzedażą chciałbym go sformatować. Nie musi być to całkowity format z nadpisywaniem zerami. Wystarczy, że z dysku zniknie system Windows 10 i wszelkie partycje, które zostały tam utworzone (łącznie z systemową). Teraz pytanie - jak mam to zrobić? Do laptopa go nie podłączę, ponieważ nie mam odpowiedniego kabla. Czy da się to zrobić podpinając do komputera wcześniej przygotowanego pendrive'a z systemem operacyjnym, użycie "niestandardowej instalacji" i tam sformatowanie wszystkich partycji, a następnie usunięcie ich, aż zostanie samo "nieprzydzielone miejsce"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dysk już sformatowany. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie podłączenia dysku SSD. Czy tak wygląda poprawne podłączenie?

 

LINK

 

Kabel zasilający + kabel SATA? Bo na youtube zauważyłem, że niektórzy nie podłączają dysków SSD dwoma kablami, tylko jednym (samym SATA - takim jak na zdjęciu poniżej)

 

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zasilania raczej nie będzie działał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...