Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fatall1ty

Który GTX1060, a może używany 1070?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka wersja GTX1060 6GB jest teraz najbardziej opłacalna? Zależy mi na dobrym stosunku cena/jakość. Moja obecna karta to już staruszek, jest strasznie głośna więc pewnie gorzej nie będzie XD Szukam czegoś do 1500zł, a może warto kupić używaną 1070?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz CPU i zasilacz? Jaką masz obecnie kartę?

Lepiej brać używaną gtx1070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze, pozwolisz, że podepnę się do tematu, bo mam identyczny dylemat.

1060 czy 1070, wiem, że przy 1070 będę musiał wymienić cpu, bo aktualnie siedzę na G4560.

O ile bym się zdecydował na 1070, w który procesor najlepiej się zaopatrzyć? Żałuję, że nie poszedłem w Ryzena (ryzen 5 1600 prawdopodobnie byłby idealny), a teraz wymiana całej podstawki znowu będzie trochę kosztować, szczególnie, że przesiadłem się na ten budżetowy zestaw jakieś pół roku temu.

Aktualny zasilacz: SilentiumPC 500W Vero L1 v2

Aktualna karta graficzna (o ile można tego starocia nazwać kartą): Sapphire Radeon HD6870 1GB (XD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze, pozwolisz, że podepnę się do tematu, bo mam identyczny dylemat.

1060 czy 1070, wiem, że przy 1070 będę musiał wymienić cpu, bo aktualnie siedzę na G4560.

O ile bym się zdecydował na 1070, w który procesor najlepiej się zaopatrzyć? Żałuję, że nie poszedłem w Ryzena (ryzen 5 1600 prawdopodobnie byłby idealny), a teraz wymiana całej podstawki znowu będzie trochę kosztować, szczególnie, że przesiadłem się na ten budżetowy zestaw jakieś pół roku temu.

Aktualny zasilacz: SilentiumPC 500W Vero L1 v2

Aktualna karta graficzna (o ile można tego starocia nazwać kartą): Sapphire Radeon HD6870 1GB (XD)

 

GTX 1070 + i7 6700/7700, bo zapewne płyty Z nie masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thermaltake Smart 530W

Radeon HD6870 1GB

 

cpu, nie gpu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 1070 + i7 6700/7700, bo zapewne płyty Z nie masz ?

 

 

Płyta B250M-DS3H od Gigabyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze, pozwolisz, że podepnę się do tematu, bo mam identyczny dylemat.

1060 czy 1070, wiem, że przy 1070 będę musiał wymienić cpu, bo aktualnie siedzę na G4560.

O ile bym się zdecydował na 1070, w który procesor najlepiej się zaopatrzyć? Żałuję, że nie poszedłem w Ryzena (ryzen 5 1600 prawdopodobnie byłby idealny), a teraz wymiana całej podstawki znowu będzie trochę kosztować, szczególnie, że przesiadłem się na ten budżetowy zestaw jakieś pół roku temu.

Aktualny zasilacz: SilentiumPC 500W Vero L1 v2

Aktualna karta graficzna (o ile można tego starocia nazwać kartą): Sapphire Radeon HD6870 1GB (XD)

3 miechy temu przeszedłem z g4560 + rx580 na i7-6700 + gtx1070 i jeżeli chcesz dać tak mocne GPU to trzeba też zmienić CPU właśnie na i7-6700. Nie musisz wymieniać podstawki. Jaką masz teraz płytę głowną?

i7-6700 kosztuje używany ok. 600zł i jest bardziej wydajny od Ryzen 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 miechy temu przeszedłem z g4560 + rx580 na i7-6700 + gtx1070 i jeżeli chcesz dać tak mocne GPU to trzeba też zmienić CPU właśnie na i7-6700. Nie musisz wymieniać podstawki. Jaką masz teraz płytę głowną?

i7-6700 kosztuje używany ok. 600zł i jest bardziej wydajny od Ryzen 1600.

 

 

Płyta B250M-DS3H od Gigabyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 7 różnych gtx 1060

I moge polecić Palit oraz Asus biały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...