Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MCkoder89

Podłączenie przewodowe kablem HDMI do laptopa - Xbox One

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem Xbox One i nie mam pojęcia jak podłączyć go do laptopa nie korzystając ze stremowania ponieważ mam słaby internet i zacina obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet niema nic do tego, bo strumieniowanie działa po LAN. Podłącz kablem konsolę i laptopa do switcha/routera.

W inny sposób nie podłączysz, laptopy nie mają WEJŚCIA HDMI. Więc zostaje Ci kupno monitora (tańsza opcja) lub telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet niema nic do tego, bo strumieniowanie działa po LAN. Podłącz kablem konsolę i laptopa do switcha/routera.

W inny sposób nie podłączysz, laptopy nie mają WEJŚCIA HDMI. Więc zostaje Ci kupno monitora (tańsza opcja) lub telewizora.

 

Ja posiadam laptopa z wejściem HDMI, lecz gdy podłącze konsole to nic się nie dziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam laptopa z wejściem HDMI, lecz gdy podłącze konsole to nic się nie dziej.

 

Poważnie, pokaż co to za model.

 

Niema laptopów z WEJŚCIEM HDMI, są laptopy (i każdy współczesny laptop je ma) z WYJŚCIEM HDMI (powtarzam z WYJŚCIEM - by obraz "WYCHODZIŁ" przez to złącze na TV/monitor)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, pokaż co to za model.

 

Niema laptopów z WEJŚCIEM HDMI, są laptopy (i każdy współczesny laptop je ma) z WYJŚCIEM HDMI (powtarzam z WYJŚCIEM - by obraz "WYCHODZIŁ" przez to złącze na TV/monitor)

 

Dzięki za pomoc, to kupie monitor i będzie po sprawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...