Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Olof123

Monitor 144hz Cs Go

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam monitora 144hz/240hz do gier fps głównie cs go max 1600zł

zastanawiam się nad BenQ ZOWIE XL2536.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że monitory aoc to to samo co ten benq, tylko nie sponsorujesz pro-graczy przez co cena jest sporo niższa

nawet wersja 240hz tego benq jest tansza https://www.ceneo.pl/51051251;0280-0.htm#tab=click_scroll

a 144hz jest duzo tansza https://www.ceneo.pl/59820631;0280-0.htm#tab=click_scroll

jest jeszcze wersja 144hz, ale z wyzsza rozdzielczoscia 2560x1440 https://www.ceneo.pl/49009228;0280-0.htm#tab=click_scroll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alienware 240Hz 1300zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alienware 240Hz 1300zl :)

 

Te 240hz wyciagne tylko w cs

Co jak bede miał np 100fps w innej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie bardzo plynnie, zadnych minusow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt zbliżony do gsync. Nie powinieneś narzekać nawet na rozrywanie obrazu bez VSync.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell aw2518hf 240hz bez gsync - jak na tn podobno niezle kolory, na amazonie chwala go za podobno najlepsze kolory.

Aoc ag251fz 240hz bez gsync

 

240hz bez gsync to w sumie chyba te 2 modele na ten moment. Tylko, zeby korzystac z takich monitorow trzeba miec te 240fps. W innym wypadku bez sensu kupowac.

Sam G sync jest moim zdaniem przereklamowany, moze ktos korzysta z jego dobrodziejstw jak ma slaby komputer, ktory generuje malo fps.Ja w sumie nie widze roznicy w grze z i bez gsync. Chociaz jest jedna rzecz, dla ktorej warto miec gsync, ULMB.

 

Dlatego mozesz zainteresowac sie monitorem Acer Predator XB241HBMIPR, chyba najtanszy z gsync i ulmb. Wszystkie inne 240hz z gsync to koszt kolo 2k. Robi 144hz i podobno 180hz, tylko nie wiem, czy to realne, czy jakis trik zastosowali jak w przypadku slawnego eizo 2421.

 

Ja w tej chwili mam AOC ag251fg ( g sync) i w sumie oprocz csa ciezko mi wygenerowac 240fps, nawet w takim bf1 na low na serwerach 64 osobowych. W tych grach gdzie fpsow mniej, kolo 144, ulmb sie przydaje, bo rzeczywiscie ostrosc w trakcie ruchu jest wieksza. A latwiej wygenerowac te ponad 100 i cieszyc sie z gry niz 200 czy 300. Nie wiem jak to ULMB akurat sprawdza sie w samym csie, ale slyszalem ze roznie, ze tam akurat sam hz sa lepsze dla plynnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do csa g-sync zalecaja wylaczacz bo zwieksza inputlag i przy 240hz niepotrzebny jest calkowicie. takze ja ma to byc monitor do csa to gsync mozna sobie darowac bo wszedzie ludzie to odradzaja w tej konkretnej grze.

 

czytam te recenzje i faktycznie chwala za kolory to mnostwo osob cokolwiek by to mialo oznaczac dobre kolory na tn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko rozchodzi sie o to ze gsynca jak juz masz to mozesz wykorzystac, a w csie mozesz zawsze wylaczyc. ULMB tez dziala tylko jak masz gsynca wylaczonego, ale zawsze masz mozliwosc korzystac z tych dodatkow w innych grach niz cs i zaglowac opcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ale placenie 600zl za taka przyjemnosc jaka jest g-sync no to nie bardzo sie kalkuluje, wolalbym dolozyc ta kwote do gpu bo w kwocie 600zl to mozna wskoczyc polke wyzej. ale jesli juz jest no to oczywiscie trzeba korzystac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja bez g-sync ma freesync pod amd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie nie widze roznicy w grze z i bez gsync.

 

i chyba wszytko na temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli brac alienware 240Hz ? mam amd r9 390 i i5 :D

w cs wyciagam 240fps ale w innych grach takich jak gtaV to 70 fps max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli brac alienware 240Hz ? mam amd r9 390 i i5 :D

w cs wyciagam 240fps ale w innych grach takich jak gtaV to 70 fps max

 

Jak chcesz szybka TNke to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na testach wychodzi ponoć 96% srgb stad te dobre opinie o kolorach. Chyba w tej cenie lepszej tn ze świeczka szukać. Sam ja chyba zamówię i stestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Phoenixsuple, jak już porównasz tego 24" TN FHD do tamtego MSI 27" VA WQHD to daj znać co wolisz i dlaczego :). Chociaż nie mogę zrozumieć Twoich rozterek na temat wielkości ekranu. Jeżeli najpierw rozważam kupno 24/27 to miałbym wątpliwości i konieczność porównania z 32". A dopiero pisałeś, że szukasz 27". Chyba, że chcesz wziąć tego 24" tylko z ciekawości i wiesz, że go oddasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem 24 cali tn i nie przeszkadza mi taki rozmiar, chcialem przejsc wyzej na 27 i wqhd ale to nie jest koniecznosc. mialem va i mialem tn, wiem jakie sa wady i zalety. 32 cale mialem i odalem. nie widze powodu dla ktorego dobra tnka mialaby mnie nie zadowolic jesli okaze sie bardzo dobra.mam kilka dni na zastanowienie wiec jeszcze nic nie postanowione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do CSa to 240hz - w tej cenie kupisz spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to warto brać tego alienware 240Hz :?

 

alienware 240Hz KUPIĆ CZY NIE LEPIEJ KUPIC MONITOR KTORY MA WSZYTSKIE FUNKCJE TAKIE JAK BenQ ZOWIE XL2536

 

to warto brać tego alienware 240Hz :?

 

alienware 240Hz KUPIĆ CZY NIE LEPIEJ KUPIC MONITOR KTORY MA WSZYTSKIE FUNKCJE TAKIE JAK BenQ ZOWIE XL2536

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Della, benq od dawna jest marką mocno przereklamowaną.

Poza tym ich serwis jakby nie istniał bo nic nie uznają praktycznie.

Z dellem tu też pod tym względem jest o wiele lepiej.

 

Ja bym wybrał albo della, albo AOC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...