Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dada123

MSI z370

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym tygodniu zamawiam płytę główną MsiZ370 i mam parę pytań. Czy śrubki do przykręcania płyty przychodzą w zestawie? i czy będzie pasować do obudowy silentiumpc gladius m40.

Starą płytę główną sprzedaję i czy śrubki też wysłać kupującemu?

I czy jeśli będę miał nową płytę i procesor i5-8600 Bez k to mogę go podkręcić tyle ile jest tam napisane czy tych procesorów w ogóle się nie podkręca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką dokładnie płytę zamawiasz?

Tak, śrubki są w zestawie.

Jeśli płyta jest w formacie ATX lub microATX to będzie pasować.

Jak sprzedajesz to wyślij najlepiej wszystko co miałeś w zestawie (śrubki też), lub poinformuj kupującego o tym czego nie masz a co było w zestawie (żeby nie być złym sprzedającym ;) )

Tego procka się nie kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śrubki służące do przykręcania płyty głównej do obudowy są dostarczane razem z obudową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnoknurski

A jaką dokładnie płytę zamawiasz?

Tak, śrubki są w zestawie.

Jeśli płyta jest w formacie ATX lub microATX to będzie pasować.

Jak sprzedajesz to wyślij najlepiej wszystko co miałeś w zestawie (śrubki też), lub poinformuj kupującego o tym czego nie masz a co było w zestawie (żeby nie być złym sprzedającym ;) )

Tego procka się nie kręci.

 

Nie, śrubek nie ma w zestawie z płyta główną i nigdy nie było. Śrubki do mocowania płyty są razem z obudową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.komputronik.pl/product/424097/msi-z370-a-pro.html?gclid=CjwKCAjwhLHaBRAGEiwAHCgG3pnRV_H1j5Lnb-di5jGo1V4rFywumXjlJsai93k2x9lm2qkfX4uZmBoCJzAQAvD_BwE płyta taka. Okej rozumiem czyli śrubek kupującemu nie wysyłać tak? Bo co innego piszecie więc sam się już pogubiłem. Messorgrim pisze że są w zestawie a za to dziwnoknurski że nie ma. tak płyta ATX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też powinno się samemu składać komputer - byś wiedział co z czym przyszło.

 

Nie wiesz komu wierzyć - obejrzyj sobie unboxing jednego i drugiego, będziesz wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, śrubek nie ma w zestawie z płyta główną i nigdy nie było. Śrubki do mocowania płyty są razem z obudową.

A sorki faktycznie się pomyliłem, bo śrubki zawsze trzymam w pudle po mobo :D Mój błąd.

 

https://www.komputronik.pl/product/424097/msi-z370-a-pro.html?gclid=CjwKCAjwhLHaBRAGEiwAHCgG3pnRV_H1j5Lnb-di5jGo1V4rFywumXjlJsai93k2x9lm2qkfX4uZmBoCJzAQAvD_BwE płyta taka. Okej rozumiem czyli śrubek kupującemu nie wysyłać tak? Bo co innego piszecie więc sam się już pogubiłem. Messorgrim pisze że są w zestawie a za to dziwnoknurski że nie ma. tak płyta ATX

 

Chłopaki dobrze piszą, śrubek nie ma. Ale np zaślepka portów IO powinieneś wysłać, manuala, mostek sli jesli był kable jak były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam składałem tylko już bardzo dawno i nie pamiętam, tak wyśle bo to wszystko mam. Popatrzyłem do pudełka od obudowy i tam wszystko jest. A powiedzcie mi jeszcze jedno

i5-2400

plyta GA-H61MA-D3V

ram 2x4gb kingston wystawiam to za 300 zł ten komplet. Dobra cena jak na to czy za dużo czy za mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało.

 

Minimum 550/600zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej to zmieniam cenę. A jeśli kupiłbym chłodzenie do procesora od silentiumpc to pastę muszę osobno kupywać czy to razem jest w pudełku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej to zmieniam cenę. A jeśli kupiłbym chłodzenie do procesora od silentiumpc to pastę muszę osobno kupywać czy to razem jest w pudełku?

 

Będzie w pudełku i to taka nie najgorsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej to zmieniam cenę. A jeśli kupiłbym chłodzenie do procesora od silentiumpc to pastę muszę osobno kupywać czy to razem jest w pudełku?

 

Poczekaj parę dni i jak nikt nie kupi, zmniejsz cenę o 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...