Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

daminaking090

Laptop do gier za 3500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam laptopa, który posłuży mi do przeglądania internetu i grania w nowsze tytuły w dobrej jakości. Jestem ograniczony cenowo. Zależy mi na: 8 GB RAM, 1000 GB HDD + SSD, matryca 15 cali, system operacyjny, karta graficzna- 1050, dobre chłodzenie. Jaki sprzęt polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell Inspiron 5577 i5-7300HQ/8G/256/Win10 GTX1050 - 3499 zł

Mam dokładnie ten egzemplarz, korzystam na codzień. Jeśli chciałbyś kupić na fakturę VAT to mógłbym Ci taki sprzedać za 3200 zł i dorzucić jakiś dysk HDD 2TB w gratisie ;).

Jedyny mankament to matryca TN o niskiej jasności ale jeśli nie siedzisz z nim na dworzu to można przeboleć :E

 

Lenovo Legion Y520-15 i5-7300HQ/8GB/256/Win10X GTX1050 - 3499 zł

Bardzo dobry gamerski laptop z matrycą matową IPS. Dysk SSD 256GB na PCI-E. Można zamontować dodatkowy dysk ale niestety nie ma sanek i są chyba trudno osiągalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer Aspire 7 i5-8300H/8G/1000+16/Win10 GTX1050 FHD 3599 zł

Matryca FULL HD IPS, procesor 8 generacji najnowszej wydajnościowo zbliżona do i7HQ 7 generacji, solidne wykonanie aluminiowa obudowa przy tym stonowany design nie wygląda typowo gamer, laptop posiada slot M.2 na którym jest zamontowany Intel Optane Memory dla przyspieszenia dysku HDD w przyszłości można zamienić na dysk SSD, przyzwoite głośniki system w cenie.

 

Tańsza alternatywa

Acer Nitro 5 Ryzen 5/8GB/256+1000/Win10 RX560X 3399 zł

Matryca FULL HD IPS, całkiem niezłe wykonanie, dwa dyski wewnątrz lapropa, podświetlana klawiatura, całkiem niezłe czasy pracy na baterii, łatwy dostęp do podzespołów, dobry stosunek ceny do wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP OMEN i5-7300HQ/8GB/1TB/Win10 GTX1050 za 3599zł

W dosyć ciekawej ofercie- choć bez SSD. Ma podobne podzespoły jak w/w konkurencja- czyli procesor i5HQ oraz GTX 1050 z 4GB pamięci. Wolne złącze M.2 pozwoli z czasem zamontować w nim dysk SSD na interfejsie SATA lub PCIe.W Omenie jest dosyć bogaty zestaw portów.

Ewentualnie z nieco większych:

Acer Aspire 7 i5-7300HQ/8GB/1000/Win10 GTX1050 za 3599zł

Podzespoły nadal podobne, ale jest tu większa matryca bo 17-sto calowa (IPS, FHD). Większy laptop = nieco lepsze chłodzenie. W tym wypadku zaletą może być mało gaimngowy wygląd. Podobnie jak w Omenie jest tu też wolne złącze m.2, dla dysków SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...