Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szurgotk

Xbox One S czy PS4?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Zastanawiam się nad zakupem jednej z konsol. Póki co przeważa Xbox One S, ze względu na niską cenę ~950zł za nową i ewentualnie jakaś gra, lub PS4 Slim, lecz cena to ~1250zł. Zamierzam do tego kupić także monitor FHD 24 cale. Słyszałem o tym, że na One S są wyświetlane w 900p, a monitor 1080p, czy jest naprawde duża różnica względem PS4 w 1080p w niektórych grach i na takim monitorze gra sprawi mi przyjemność mając namyśli Xboxa, co prawda chciałbym trochę zaoszczędzić pieniążków. :) A z chęcią zagrałbym też w Forze Horizon 3 i nową 4. Słyszałem też o Xbox Game Pass i EA Access, co wydaje się być ciekawe. Proszę o konkretne informacje, bardzo pomogą mi one w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko i wyłącznie ps4. Na One można powiedzieć nie ma exclusivów bo teraz wszystko od microsoftu wychodzi również na PC. Na PS4 masz mase exów od Sony takich jak uncharted, last of us, god of war i wiele innych jak i również mnóstwo tytułów must have które dopiero będą np Spider Man, Days gone itd. Ogólnie z tego co się orientuję zwykłe Xbox One miał problem z wyświetlaniem grafiki w 1080p i to było faktycznie widoczne. Nie wiem jak jest dokładnie z S i 1080p (pewnie wyświetla skalowaną rozdziałkę do 1080p w niektórych grach) ale na ogół na PS4 jest trochę lepsza grafika. Obczaj sobię na youtube różnice w takin Need For Speed 2015 i jak grafika jest bardziej rozmyta na One względem PS4. Dla mnie nic nie przemawia za Xbox One. A w te super tytuły od microsoftu zagram na PC (z lepszą grafiką i 60 fps). Więc można powiedzieć, ze w multiplatformówki gram na PC a do exów mam PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kaufland w pobliżu to słyszałem o PS4 za 800 zł, czasem się zdarza, ale pojedyncze sztuki :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Gornik, jeśli konsola to tylko ps4, ze względu na Exy. W forze możesz zagrać na PC, oczywiście jeśli posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zastanawiam się nad zakupem jednej z konsol. Póki co przeważa Xbox One S, ze względu na niską cenę ~950zł za nową i ewentualnie jakaś gra, lub PS4 Slim, lecz cena to ~1250zł. Zamierzam do tego kupić także monitor FHD 24 cale. Słyszałem o tym, że na One S są wyświetlane w 900p, a monitor 1080p, czy jest naprawde duża różnica względem PS4 w 1080p w niektórych grach i na takim monitorze gra sprawi mi przyjemność mając namyśli Xboxa, co prawda chciałbym trochę zaoszczędzić pieniążków. :) A z chęcią zagrałbym też w Forze Horizon 3 i nową 4. Słyszałem też o Xbox Game Pass i EA Access, co wydaje się być ciekawe. Proszę o konkretne informacje, bardzo pomogą mi one w wyborze.

 

Kiedy chcesz kupic? za 3mc bedzie czarny piątek i na amazon.de/es etc. bedzie można wyrwać w dobrych cenach. https://de.camelcamelcamel.com/search?sq=ps4+pro i taniej. Xbox One S w oficjalnych sklepach MS można bylo wyrwać za 600zł (ehh spóźniłem sie :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...