Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Send1N

wentylator z tyłu płyty

Rekomendowane odpowiedzi

Czy takie coś https://zapodaj.net/f2457c6864399.jpg.html ma jakiś sens? mam pełno wentyli na zbyciu ale czy to może dać jakiś rezultat na sekcji zasilania? nie chce mi się rozbierać pc jeśli to nic nie daje żeby sam przetestować, może ktoś z was tak kombinował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wieje na ścieżki płyty i nie wiele to da.

 

Otwórz swoją budę i cyknij fotkę, żeby widzieć sekcję zasilania.

 

Podaj konfiguracje blaszaka, bo nie wiemy co tam masz za graty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperature sekcji mam ok tylko pytałem czy zawsze może być lepiej :D Graty są w sygnaturze jeśli to nic nie daje albo zyskam -1c to odpuszczę sobie zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... faktycznie stoi jak byk w stopce, a ja chyba ślepy jestem :P

 

 

Co do wentylacji sekcji zasilania, to zawsze możesz ulżyć mosfetom i płycie dają nawiew z małego pyrtka, ale na radiator, nie na ścieżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... faktycznie stoi jak byk w stopce, a ja chyba ślepy jestem :P

 

 

Co do wentylacji sekcji zasilania, to zawsze możesz ulżyć mosfetom i płycie dają nawiew z małego pyrtka, ale na radiator, nie na ścieżki.

Ostatnio zmieniłem pada pod radiatorem na gelida extreme 12w/mk profilaktycznie bo z tamtego sok ciekł :D w takie pyrdki sie nie bawię jak juz to chcialem dać tam z tyłu 120 jeśli nic to nie daje mówisz to tyle zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, żeby wpakować 120mm wentylator na tylna stronę płyty, to wentylator musi być SLIM, czyli cienki, co by blachę założyć, a po drugie tacka na mobo musi mieć wycięcie/okno, żeby był dostęp do płyty.

 

 

Z drugiej mańki, dla czego nie zdejmiesz boku budy i nie przyłożysz na 10 minut wentylatora ?

 

w 20 minut masz 100% odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, żeby wpakować 120mm wentylator na tylna stronę płyty, to wentylator musi być SLIM, czyli cienki, co by blachę założyć, a po drugie tacka na mobo musi mieć wycięcie/okno, żeby był dostęp do płyty.

 

 

Z drugiej mańki, dla czego nie zdejmiesz boku budy i nie przyłożysz na 10 minut wentylatora ?

 

w 20 minut masz 100% odpowiedź :)

Buda ma otwór o którym mówisz, slim'a mam mam pełno wentyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...